2726
عنوان

خانما بیاید دارم میسوزم از حرص،بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 58 پست
برا اونا هرکدوم گرفت ولی واسه من هیچی نخرید  شوهر من سر عقد ی طوری طلا داد ک همه ی اونا سوختن ...

ببخشیدا ولی داری پز میدی مثلا ؟؟؟

بعدش هم شاید عموت دیده شما وضع مالیتون به قول خودت ماشالا خیلییی خوب بهت کم داده

تایپک های قبلی برای کسی دیگر هستش تایپک های من از تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ شروع شد❤ مامانم رونا و ریحانه 👩🏻👩🏻                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی برام مهم نباشه؟ اخه چرا حس میکنم با این رفتارا بهم بی احترامی شده  من فقط از بی احترامی ...

نه عزیزم مهم نباشه 

آدمیزاده همیشه که نمیتونه به قولش وفاداربمونه بعضی وقتاشرایط جوری میشه که علارقم میل باطنی باید زیرقولش بزنه یاکم بزاره و...

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
یعنی برام مهم نباشه؟ اخه چرا حس میکنم با این رفتارا بهم بی احترامی شده  من فقط از بی احترامی ...

شما با این کار خودت رو آزار میدی اون شخصیت خودش رو نشون داده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

چندسالته خواهری؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

حالا یه حرفی زده و الان دوست نداره بهت کادو خوب بده و یا شما نداری که چشمت به دنبال اینه که بهت وسیله برا جهیزیت بده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

خب قول داده باشه شايد نظرش عوض شد، نده مگه وظيفه شه همون ٢٠٠ تومن هم كافيه چقد توقعات مردم بالا رفته داشته باشه برا خودش داره شايد كادو عروسي بخواد بده بهت صبر كن ، 

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706