2703
2553

سلام 

من ی عمو دارم ک نداشتنش بهتره 

من و پسرعمو و دختر عموم تو یک سال عقد کردیم 

برای اونا هرکدوم تلویزیون گرفت و سر عقد پسرعموم ۶ میلیون داد و ب دختر عموم شک ندارم کمتر از ۵۰۰ تومن نداده 

خانواده شوهر من غریبه ان همه انتظار داشتیم این عمو ک وضعش خوبه کادو خوب بده ولی ۲۰۰ تومن سر عقد داد ک ابرومو جلو خانواده شوهرم برد 

همیشه قول داده بود ک برا همه ما و دختر عمو و پسرعموها ی قلم جهیزیه بگیره ولی نگرفت 

شوهر من ک الان عقدیم چندین بار اومد شهرمون ولی ی دفه دعوتمون نکردن

حالا دیدم دختر عمو و شوهرشو ک عقد بودن دعوت بودن خونشون 

شوهر من از لحاظ شغلی و تحصیلات ماشالله خیییلی سرره ک مطمینم باعث حسادتشون شده 

فردا میخوام جاروبرقی و چایسازمو ب عنوان اخرین قلمای جهیزیه استوری کنم ی جمله زیرش بنویسم ک بسوزن 

چطور برخورد کنم 

زورم میاد شوهرم اینقد بنده خدا محترمه همه ی مناسبتا رو تا حالا بهش تبریک گفته 

اقلام جهیزیه رو استوری میکنید؟!!!

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

😐😐😐😐😐

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2714

فکرکنم شمابیشترداری حسادت میکنی گلی تاعموت و...

اگه رفتارعموت بده رفتارشماهزاربرابربدتره 

به عنوان یه خواهربهت میگم این کاراعاقبت نداره .خودتوداری بیشترخراب میکنی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

اگر داد لطف و‌محبت بوده 

اگرم نداد وظیفش نبوده ، ناراحتی نداره 

والدینتون نیستن که از فرق گذاشتن ببن شما و بقیه ناراحت بشید 

از کسی توقع نداشته باشید ، که در اخر خودتونم ناراحت نشید 

فکرکنم شمابیشترداری حسادت میکنی گلی تاعموت و... اگه رفتارعموت بده رفتارشماهزاربرابربدتره  به ...

یعنی برام مهم نباشه؟

اخه چرا حس میکنم با این رفتارا بهم بی احترامی شده 

من فقط از بی احترامی میسوزم بخدا

بی تفاوت باش ، حالا ک همسرت هم سره نشون بده ک اصلا برات مهم نیس فرق گذاشتنش   البته فقط فرق گذاشتنش وگرنه وظیفه ای نداره ک جهیزیه بخره براتون 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤

عموت اختیار زندگی ورفتار خودش رو داره  شما هم همینطور لون هرطور صلاح بدونه عمل میکنه زوری نمیشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2706