2058
2079

سلام 

من ی عمو دارم ک نداشتنش بهتره 

من و پسرعمو و دختر عموم تو یک سال عقد کردیم 

برای اونا هرکدوم تلویزیون گرفت و سر عقد پسرعموم ۶ میلیون داد و ب دختر عموم شک ندارم کمتر از ۵۰۰ تومن نداده 

خانواده شوهر من غریبه ان همه انتظار داشتیم این عمو ک وضعش خوبه کادو خوب بده ولی ۲۰۰ تومن سر عقد داد ک ابرومو جلو خانواده شوهرم برد 

همیشه قول داده بود ک برا همه ما و دختر عمو و پسرعموها ی قلم جهیزیه بگیره ولی نگرفت 

شوهر من ک الان عقدیم چندین بار اومد شهرمون ولی ی دفه دعوتمون نکردن

حالا دیدم دختر عمو و شوهرشو ک عقد بودن دعوت بودن خونشون 

شوهر من از لحاظ شغلی و تحصیلات ماشالله خیییلی سرره ک مطمینم باعث حسادتشون شده 

فردا میخوام جاروبرقی و چایسازمو ب عنوان اخرین قلمای جهیزیه استوری کنم ی جمله زیرش بنویسم ک بسوزن 

چطور برخورد کنم 

زورم میاد شوهرم اینقد بنده خدا محترمه همه ی مناسبتا رو تا حالا بهش تبریک گفته 

اقلام جهیزیه رو استوری میکنید؟!!!

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

بنده خدا شاید نداشته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دوقلب ضربان دارد�🙈🤰 .                                                            ‌.  ‌.                                                      اّلــــــــاّیــــــــ.                                ‌.                                                                   💫این کاربری برای ۳ نفر💫                          

فکرکنم شمابیشترداری حسادت میکنی گلی تاعموت و...

اگه رفتارعموت بده رفتارشماهزاربرابربدتره 

به عنوان یه خواهربهت میگم این کاراعاقبت نداره .خودتوداری بیشترخراب میکنی 

حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست❤
2032

اگر داد لطف و‌محبت بوده 

اگرم نداد وظیفش نبوده ، ناراحتی نداره 

والدینتون نیستن که از فرق گذاشتن ببن شما و بقیه ناراحت بشید 

از کسی توقع نداشته باشید ، که در اخر خودتونم ناراحت نشید 

فکرکنم شمابیشترداری حسادت میکنی گلی تاعموت و... اگه رفتارعموت بده رفتارشماهزاربرابربدتره  به ...

یعنی برام مهم نباشه؟

اخه چرا حس میکنم با این رفتارا بهم بی احترامی شده 

من فقط از بی احترامی میسوزم بخدا

بی تفاوت باش ، حالا ک همسرت هم سره نشون بده ک اصلا برات مهم نیس فرق گذاشتنش   البته فقط فرق گذاشتنش وگرنه وظیفه ای نداره ک جهیزیه بخره براتون 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤
2051
برا اونا هرکدوم گرفت ولی واسه من هیچی نخرید  شوهر من سر عقد ی طوری طلا داد ک همه ی اونا سوختن ...

ببخشیدا ولی داری پز میدی مثلا ؟؟؟

بعدش هم شاید عموت دیده شما وضع مالیتون به قول خودت ماشالا خیلییی خوب بهت کم داده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دوقلب ضربان دارد�🙈🤰 .                                                            ‌.  ‌.                                                      اّلــــــــاّیــــــــ.                                ‌.                                                                   💫این کاربری برای ۳ نفر💫                          
یعنی برام مهم نباشه؟ اخه چرا حس میکنم با این رفتارا بهم بی احترامی شده  من فقط از بی احترامی ...

نه عزیزم مهم نباشه 

آدمیزاده همیشه که نمیتونه به قولش وفاداربمونه بعضی وقتاشرایط جوری میشه که علارقم میل باطنی باید زیرقولش بزنه یاکم بزاره و...

حس بودنت قشنگ ترین حس دنیاست❤