2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پاشو برو دکتر خب :| منم پارچ افتاد رو انگشتم8 تا بخیه خورد:|

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2738
منم شکمم خورد به قابلمه داغ نافم سوخت دارم میمیرم

الوورا اگه داری ، ژل توشو دربیار بزن بهش باز گرم شد یه تیکه دیگه ژل بذار و ژل قبلی و بذار یخچال خنک شه

هم سوزشش اروم میشه هم لک نمیشه

آخ آخ کشیدم دردشو اگر خیلی ورم کرد و نمیشد بهش دست زد بدون که شکسته اگه نه هیچی نیست

یه کم تحمل کن یخ اینا بذار ان شاالله که نشکسته باشه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

دس رو دلم نزار .😭..منم صبحی میز اتو روجمع کردم تکیه دادم به دیوار..یهو افتاد رو پام.نزدیک انگشت کوچیکه.یخ گذاشتم دردش یکم کمتر شد...کبودم نشد...اما الان حتی پتو نمیتونم بزنه بهش😭...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706