2726

بخاطر بارداری و سقط اسفندم کلا چاق شدم و نمبتونم وتحمل کنم سایزم 44 شده 😕

ما اصلا شیرینی نمی خوریم فقط سالی 3 بار باقلوا می خریم با چایی می خوریم

عادت بده خودتو فقط شکلات تخته ای بخر گاهی بخور

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ک یه ذره چاق شدم پهلو وشکم دراوردم😞😞قبلا ایطورنبودم چرا

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

من سایزم ۳۲دارم خودم میکشم شکمم اب شه البته ازامروز ورزش شروع کردم.

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
من اصلا شیرینی نمی خوریم فقط سالی 3 بار باقلوا می خریم با چایی می خوریم

چطور طاقت مياريد

من همه روز بايد بخورم وگرنه همش حس گرسنگي دارم

لایک ممنوع⛔️خواهشا لایک نکنید❌ریپلای دوست دالم

شیرینی جات ک کلا نمیخورم فستفودم هیچ😞😞

به نظر قشنگی ادما به متفاوت بونشونه اگه قرار باشه همه یه هیکل یه دماغ یه مدل باشن دیگه خدا دستگاه فتوکپی میزاشت دیگه

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706