2726
عنوان

می خوام برم پیش دعا نویس تا بلکه بختم باز بشه به عشقم برسم

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 101 پست
کشوانی کیه؟

بزن تو نت میاد

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دارین کانالی چیزی واقعا واسه برگشت عشف جواب میده

من از خانم موسوی سفارشی میگیرم کانال رایگان مهرگان هست من ندارم ولی یه گوگل کنی میاد ... البته من مخالف سابهای رایگانم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2728
میشه عزیزم‌بیشتر توضیح بدی؟مثلاچه‌چیزایی گرفتی چه‌کاراکردی که زودنتیجه گرفتی و.....

برا ثروت موفقیت تحصیلی افزایش وزن الان برا کار گوش میدم چند مورد سرطان اطرافیان محبت زوجین و ...بیشتر از ۱ ساله میگیرم

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
برا ثروت موفقیت تحصیلی افزایش وزن الان برا کار گوش میدم چند مورد سرطان اطرافیان محبت زوجین و ...بیشت ...

یعنی‌بدون‌کار برات‌پول‌میومد؟؟

بعدیه سریادارن‌مثلاجذب گراش..سفیدشدن چشم‌ابی‌و....‌اخه‌مگه‌میسه‌ادم‌چشمش‌مشکی‌بشه‌ابی یا مثلا‌سبزه بشه سفیدبرفی

خدایااااا شکرت...
یعنی‌بدون‌کار برات‌پول‌میومد؟؟ بعدیه سریادارن‌مثلاجذب گراش..سفیدشدن چشم‌ابی‌و....‌اخه‌مگه‌میسه‌ادم‌ ...

مثلا ثروتش گرفتم بابام زمین فروخته بود پنهان از خواهر برادرهام ۵۰ تومن بهم داد کار شوهرم رونق گرفت اصلا جوری شد انتظار نداشتم من ساب زیبایی تا حالا نگرفتم ولی دیدم که ادعا میکنن ولی اینکه واقعا چشم تغییر کنه یا نه نمیدونم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
ساب ازدواج چیه؟

والله من ۱۱ ساله ازدواج کردم و نگرفتم 😁 اینم مثل بقیه سابها برا هدف ازدواج هست مثلا ثروتو که گرفتم ازم پرسید منبع درامد دارم ندارم شغل همسر وضعیت اقتصادیه اطرافیان فکر کار تو سرم هست و یا نه و ... برام ساخت 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

خواهر منم فوق العاده زیبا و خوش هیکله.شاغله اما درسشو ادامه نداد.ولی همه چیش عالیه.نمیدونم چرا ازدواجش جور نمیشه.همه نگرانیم.خیلی ناراحتم بخدا تعریف نمیکنم اما هرکی دیده متعجبه ک چرا همچین دختری ازدواج نمیکنه.میترسم برم براش دعا بگیرم

و قل رب انزلنی منزلا مبارکا وانت خیرالمنزلین

جهل

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️
2706