2733
2739

مجري برگشته ميگه

يه تشويق جانانه حسابي بكنيد چون شركت كننده امشبمون عروس خانم هفده سالشه

شوهرشم بيست وپنج سالشه 😐😐

يبارقبلا هم گفته بود تشويق حسابي كنيد عروس پونزده سالشه داماد بيست ويك سالشه

اون مونگل ها هم تشويق ميكردن

تبليغ ازدواج زيرهجده سال انقدر واضح!!!!

زشت نيس آيا؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هوووف

دوستان تو تلگرام کانال مذهبی دارم ممنون میشم اگه حمایت کنین @mahdaviat_313_mahdi           اجرتون با امام زمان عج 😊چـادری اگر هستم،لباس های قشنگ هم دارم،غروب جمعه اگر دلم میگیرد،شادی ها و دیوونه بازیای دخترونه ام سرجایش است،سر سجاده اگر گریه میکنم!گاهی هم از ته دل میخندم شایدجایم بهشت نباشد!اما چادر من بهشت من است 🥰خدایا دوستت دارم💕💕
2731

نه ،اگه شما زشتش نکنید

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

چرا اگه واقعا منظورش این باشه زشته واقعا

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤
2738

حیف وقتی که پای صداوسیما بگذره

زندگیم خلاصه میشه تو چشمای آبیش🤩🤩غرق شدن تو دریای چشماش خود آرامشه😊😊☺خدایا ازت یه معجزه میخوام اگه هستی زندگیمو بساز🙃🙃ایشالله قدم زدن با دخترخوشگلم کنار سواحل آنتالیا که با چشاش درشت آبیش با لبخند قشنگش با چال روی لپاش با موهای فرفریش نفسه مامانشه دست تو دست بابای خوشتیپ ایتالیاییش ☺☺و یه زندگی پراز عشق و آرامش تو آلمان برلین😁رفتن با عشقم به پاریس کنار برج ایفل انداختن کلی عکس عاشقانه 💞💞خدا جونم یا عشقمو بهم برگردون💔 یا که از اون پسرای جذاب ایتالیایی سرراهم قرار بده هر کدوم که راحتتری😼

نمیدونم چرا اینقدر مانور میدن فردا پس فردا اونا به مشکل خوردن هیچ کسی پیداش نیس سلام شون علیک بده

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 

الکی .... هعی😑

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود                     تَنها شادیِه‍ زِندِگیم‍ اینِه‍ کِه‍ هیچکَس نِمیدونِه‍ دَر چِه‍ حَد غَـَمگینـَم‍ :")🥀✨                
2706