2737
2734
عنوان

چیکار کنم سردی رحمم درست بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرم کردن عمومی وکلی بدن ، گرم کردن موضعی ناحیه رحم جهت نتیجه گیری بهتر ، دو روش همزمان باهم بکار گرفته بشه

استراحت کافی در زمان تخمک گذاری و نوشیدن چای های گیاهی که باعث تقویت انرژی زنانه میشه

انجام ورزش یوگا ، رایحه درمانی، تنفس عمیق ، گوش دادن موزیکهای آرامبخش از روشهای مکمل تقویت میباشه

🔰 گرم کردن کل بدن با اصلاح تغذیه ، کاهش مواد تغذیه ای با مزاج سرد در مقابل افزایش مواد تغذیه مزاج گرم عسل طبیعی ، خرما ، سیاهدونه ، کندر ، گوشت گوسفند

❇️ گرم کردن موضعی ناحیه رحم

✨ بادکش گرم

با استفاده از بادکش گرم و قراردادن آن در نواحی مختلف بدن میتوان نواحی رو بطور موضعی گرم کرد

✨ بادکش گرم زیر شکم واز این راه گرم کردن موضعی رحم استفاده کرد

💥 ضمنا کنار همه موارد نباید از تاثیر عوامل معنوی مثل دعا و خواستن از خدا غافل شد

🔥 گرم کردن آجر و پیچیدن آن در دستمال تمیز و نشستن روی آجر بهترین روش قدیمی

سلام.

یکی اشناهای ما رحمش سرد بود.زهله گاو نمیدونم از کجا گیر اورده بود.ی نخ هم بهش زده بود.برای اینکه بعدا بتونه بکشه بیرون.داخل رحمش شب تا صبح.ی ماه نشده حامله شد.

از عطاریا سوال کنین میگن در این مورد

2728
منم همین مشکل سردی رحم ررو دارم لکه بینی قبل پریود از علائمشه که من دارم چهار سالم هست که منتظر م خد ...

منم الان یه مدته لکه بینی قبل بریود دارم یعنی رحمم سرده؟ 

2738
اسمت بگو تو نماز شبم دعات کنم انشالله باردار میشی 

عزیزم منم دعا کن ازدواج خوب کنم، برا امضات دعا می کنم بهترین هت به زودی تو زندگیت بیاد، مخصوصا که چقدر قشنگ گفتی منم دوست دارم بخندم، منم همین طور ،دلخوشیم مادرم رفته، عزیزم ببخشید مزاحمت شدم فدات

برای شادی روح مادرم لطفا یک صلوات میفرستید

لبنیات مرغ شیرینی جات فست فود نخور چیزای گرم بخوریااگ خوردی با مصلحش بخور شب ها باروغن سیاه دانه ماساژ بده ۵دقیقه یه کیسه فریزر بزار روش وکیس اب گرم بزار خودت حس میکنی درد تخمدوناتو

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊
2706