2737
2734

خیلی داغونم با اینکه باردارم ولی اصلا دسته خودم نیس ی لحظه هم از فکرم نمیره بابام ۵ سال مرده داداشم و مامانم تو خونه پدریم هستن هراتفاقی افتاد حرفی نزدم که سهمم رو میخوام ی س ساله اوضاع کاری و زندگیمون خیلی بخم ریخته بخصوص تو این ۷ ماه ک باردار شدم اصلا بدتر شد البته بگم که ۸ سال بود ازدواج کردیم و ی مدت مشکل حاد داشتم بچه دار نمیشودشاید دیگه نمیشودم هستید بگم بقیش رو؟

دوستان دعا کنید از ته قلبتون شوهرم ی کار خوب پیداکنه و چشماش بخنده 🙏🙏💚

نه من میرم

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای شرمنده دیر شد الان ی مدت کار و زندگیمون داعونه رو انداختم ب داداشم ک کوچیکتر و مجرد گفتم پول لازمم چیکار کنم الان همش ی طوری رفتار میکنه انگار غریبه معامله میخوام بکنم میخواد سهمم رو بخره

نمیدونم چیکار کنم غم دنیا رو دلمه از ی طرف زایمانم بی پولی و مشکلات مالی از اینبرم خانوادم اینقد دلم گرفته ک نگو دوس نداشتم مجبور بشم ک بخوام با داداشم رو بزنم الان میگم بخوام سهمت رو بخرم باید سند اول بگیری میدونه پولشم ندارم چقدرم ی جوری رفتار کرد پس شوهرت چیکارس 😪

2738

نمیدانم چیکارکنم خدا کنه خدا ادم رو ذلیل و مجبور نکنه که متاسفانه سه ساله بیکاریم و ازجیب میخوریم شوهرم وحشتناک ب شرایطش عادت کرده همه پولمونم رفته کار درستم پیدانمیشه یعنی میشه خدا کنه ی طوری درس بشه از ی جایی پول جور بشه نخوام دستم جلوی کسی بگیرم

نمیدونم چیکار کنم غم دنیا رو دلمه از ی طرف زایمانم بی پولی و مشکلات مالی از اینبرم خانوادم اینقد دلم ...

نفهمیدم میخواد بخره یا بفروشه سهم تو ؟!

اگه میخره که بفروش دیگه مشکل مالیت هم حل میشه الانم ملک گرون شده 

نفهمیدم میخواد بخره یا بفروشه سهم تو ؟! اگه میخره که بفروش دیگه مشکل مالیت هم حل میشه الانم ملک گرو ...

ن من سهمم ی دونگه کلا اونم میخواد ب پایین ترین حد ممکن بفروشه چون خونه جاش جالب نیس بعدم همش شرطو شروط ک اگه سند نگیریم براش نمیخرم شاید بعدا برا سندش ب مشکل بخورم از این حرفا منو با ی یچه تو شکم میخواد بفرسه دنبال سند چون میدونه پول لازمم 😪

ن من سهمم ی دونگه کلا اونم میخواد ب پایین ترین حد ممکن بفروشه چون خونه جاش جالب نیس بعدم همش شرطو شر ...

دست اخرم میگفت نمیخرم اخه مامانمم هس دوس ندارم کلا بذاریم برا فروش اون اواره بشه

2706