2733
2734
عنوان

کنکور 1401 تجربی

1924 بازدید | 25 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر 

عزیزان من نظام قدیم بودم سال 1400 قرار بود کنکور بودم اما نشد الان واقعا مصمم هستم برای کنکور 1401 شما گروه کنکوری سراغ ندارید؟ 

که بچه ها پرتلاش باشن و گزارش روزانه بدن از درس خوندشون 

یا اگر مایل باشید خودتون گروه بزنید وات یا تل فرقی نداره 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏
من ۱۴۰۱ ام😂😐 ولی فعلا ک دارم برا امتحانا میخونم . برا تابستونم دنبال مشاور میگردم . الان تاپیک زد ...

چه عالی 

منم مشاور گرفتم از اول تیر شروع میشه 

نمیخوام وقتم هدر بره الان شروع کردم نم نمک یه چیزایی میخونم 

چن سالته؟ 

نیستی.. و کاش میدانستی نوشتن همین پنج حرفی چقدر دردناک است 😔🖤اگر دوس داشتید برای شادی روح برادرم فاتحه هدیه کنید 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الانم امیدی هست به قبولی.از فردا شروع کن

نه آخه دانشجو هسم بعد هدفم رشته های تاپ هس منابع هنوز کامل نیس 

2738
تهران؟ من دنبال مشاور میگردم از کجا پیدا کنم؟ شما چطور پیدا کردی؟

نه من شیرازم قبلا می‌شناختم سرچ کن گوگل یا از کنکوری های شهرتون بپرس اونا بهترینا رو معرفی میکنن

الانم امیدی هست به قبولی.از فردا شروع کن

همه میگن نیست 😕

ببخشید میتونم بپرسم شما خودتون تجربه کردی یا دیدید که کسی تو این مدت نتیجه بگیره؟ 

مگه چند روزه کلش ⌛⏰ بلندشو یکم موهاتو شونه کنش 💇‍♀️ یه آبی به سر و روت بزن 🚿💅💄 انقدر غریبگی نکن تو خونه خودت 👑 اصلا بلند بلند بخند 👄 بدون اجازه هیچکی تو شهر بچرخ 👠🛍️ 👜 چون خانومی صداتو نبند 🎤🎻💃 هر حرفی داری تو جمع بزن✌️
2706