2726
عنوان

بیاید توروخدا💔💔

282 بازدید | 16 پست

من با یه آقایی یه سال و نیم میشه که دوستیم

خیلی همو دوست داریم

ما حدود ۵ ماه بعداز اینکه دوست شدیم رفتیم بیرون و به عبارتی اولین قرارمون خیلی دیر اتفاق افتاد

چند ماه که گذشت دوست دختر دوستش بهش پیام داده بود و ازش خواسته بود که کمک کنه که رابطشون با دوستش تموم نشه و اینم گفته بود باشه سعیمو میکنم

اولشم جواب نداده بود چند تا از پیاماشو و همه ی اینارو خودش(عشقم) به صورت اسکرین واسم فرستاد

هستید بقیشو بگم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وقتی رفتم پیشش ازش خواستم بره تو پیاماش و رفتم پیامای دختره رو خوندم دیدم اوایل دوستیمون که هنوز همو حضوری ندیده بودیم این و دختره راجع به رابطشون(رابطه دختر و دوستِ این آقا)صحبت کردن که هی میخواسته تموم شه ولی اون دختر اصرار میکرده که کمک کنه تموم نشه

2728

ولی اونموقع عشقم تو پیاماش صمیمی تر صحبت کرده بود

من خیلی ناراحت شدم کارمون داشت به تموم کردن می کشید و گفت بخدا هیچی نبوده که خلاصه اشتی کردیم

ولی الان هرکاری میکنم نمیتونم فراموش کنم این موضوعو با اینکه مدت هاست ازش گذشته ولی حالم بد میشه با فکر کردن بهش و روز نیست که بهش فکر نکنم

بنظرتون این حساسیتم الکیه؟ فکر میکنم با همه ی عشقی که بهش دارم ولی اشتباه کردم که تموم نکردم چون اگه اون بود صد در صد اینکارو میکرد

2706