2726
عنوان

خانوما یه لحظه بیاید

159 بازدید | 19 پست

هفته ۳۶ م

همش احساس فشار زیر شکمم دارم...بعضی وقتا درد زیر شکم هم دارم....وقتی سرپام احساس می کنم بچه داره فشار میده به سمت پایین...وقتی هم دسشویی میرماحساس می کنم بعد دسشویی انگار یه فشاری رو مثانه م....

اینو حتما باید ب دکترت بگی بخصوص ک هفته های آخر هستی هواستم ب نشتی کیسه ابت باشه انشاءالله ب سلامتی زایمان کنی خوش بحالت ک دیگ اخراشی ولسه منم دعا کن راحت زایمان کنم 

واسه ظهور امام زمان صلوات   
اینو حتما باید ب دکترت بگی بخصوص ک هفته های آخر هستی هواستم ب نشتی کیسه ابت باشه انشاءالله ب سلامتی ...

ان شاالله که راحت زایمان کنی عزیزم....

من سزارین مدنظرمه....ولی میترسم زودتر بیاد...برای زایمان می خوام برم پیش مادرم که ۱۲ ساعت فاصله دارن با من☹میترسم یهو بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب باید بیشتر احتیاط کنی  پله بالا پایین کمتر بکن  کمتر راه برو خم وراست نشو  سنگی ...

اتفاقا دو سه روز پیش مدام سرپا بودمو مهمون هم داشتم...کلی هم پیاده روی کردم...واسه همین میترسم...نزدیکی چرا ممنوع؟

ان شاالله که راحت زایمان کنی عزیزم.... من سزارین مدنظرمه....ولی میترسم زودتر بیاد...برای زایمان می ...

خو زودتر برو پیش دکترت معاینه ات کنه اوکی بودی هر چ زودتر برو پیش مادرت 

من بچه اولم ٣۶ هفته اومد و دومی ٣۴

مراقب باش

البته از هفته ٣۶ دیگه ناررس نیست

ولی بازهم هر چی بیشتر بمونه بهتره

اینایی که میگن رعایت کن

استراحت کن، پله نرو ، نزدیکی نداشته باش ، سر پا نایست،  به پهلو چپ بخواب ، مایعات و سوپ بخور یبوست نگیری...

ساک بچه و وسایل بیمارستان رو هم آماده کن

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
اتفاقا دو سه روز پیش مدام سرپا بودمو مهمون هم داشتم...کلی هم پیاده روی کردم...واسه همین میترسم...نزد ...

کاش یکم مهمونا رعایت شرایطو کنن منم دو روز پیش مهمون داشتم یعنی تا فرداش حسابی خسته بودم 

@سواره    

سلام عزیزم 

درخواستمو قبول کنید 

از طرف دوست تعلیقیتون براتون پیام دارم..

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
من بچه اولم ٣۶ هفته اومد و دومی ٣۴ مراقب باش البته از هفته ٣۶ دیگه ناررس نیست ولی بازهم هر چی بیش ...

ساکمو حاضر کردم از ۳۲ هفته🤦🏻‍♀️😂

غذاهای مایع می خورم....

ولی من بچه ی اولم ۳۹ و هفته ۴ روز بود اونم با آمپول فشار چون کیسه آب نشتی داشت

2706