2737
2734
عنوان

مادر عصبی

147 بازدید | 15 پست

سلام من ۲۴ سالمه و تازه وارد سایت شدم.

مشکلم اینه کع من دوتا خواهر کوچکتر از خودم دارم و از وقتی که خواهر دومم بدنیا اومده مامانم نسبت به قبل خیلی عصبی تر شده. اصلا نمی‌تونه صبحش رو بدون داد زدن شروع کنه .در حالت عادی هم زود ناراحت می‌شه ولی جلوی بقیه خیلی خوددار و آرومه .یبارم که تو حالت خوبی بهش گفتم بره روانشناس حال خودش بهتر میشه کلی داد و بیداد کرد و بی احترامی که تو دیوونه ای تو برو.اصلا نمی‌دونم باید چیکار کنم و امسال که خواهرم کنکور داره اوضاع خونه از نظر روانی خیلی بده .ممنون می‌شم اگه بتونین با نظرتکن کمک کنید.

مامان من امروز رفتم خونشون ده دیقه نشده بود گفت بمیر به پسرم گفت مامانت واق واق میکنه؟

دلم شکست برگشتم زود.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرت از نظر روحی خستس...نیاز ب کمک داره..کارای خونه..یا براش یه چیز تازه تهیه کنید..لباس کرم یا هر چیزی بزارید یک روز تمام بدون هیچ کار و دغدغه ای بگذرونه....

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2728
2738
دلم می‌سوزه براش .اینجوری خیلی زود شکسته و پیر میشه

اون دستمون حرف خوبی زد

تو کارای خونه کمکش کنین براش کادو بخرین

ب باباتم بسپر سر ب سرش نذاره

واقعا مادر عصبی جو خونه رو متشنج میکنه

من با اینکه الان خودم ۲۶ سالمه و یه دختر دارم بازم آثار کودکیم تو وجودمه

به جز دکتر روانشناس چجوری دگ‌ .میتونم بهش کمک کنم آخه؟😕

نمیدونم چندسالشه تفریحات کوهنوردی دوچرخه سواری ترجیحا خانمانه باشه بدون حضور مرد 

من مادرم افسردگی داره سنشم ۶۰ سالشه داداشم واسه اینکه حالش خوب میبرش پارک جنگلی باهم چای ذغالی درست میکنن براش گل اپارتمانی خریده خیلی تاثیر داشته 

اون دستمون حرف خوبی زد تو کارای خونه کمکش کنین براش کادو بخرین ب باباتم بسپر سر ب سرش نذاره واقعا ...

بابام خیلی با صبر و حوصلس همیشه هم کمکش میکنه .

شاید کم کاری از منه نمیدونم.

دقیقا منم میترسم هرچی بیشتر بگذره خودم و خواهرامم عصبی بشیم .

بابام خیلی با صبر و حوصلس همیشه هم کمکش میکنه . شاید کم کاری از منه نمیدونم. دقیقا منم میترسم هرچی ...

باید کمکش کنید..میدونی منم یک مادرم روزیک عصبی میشم و صدام میره بالا یه چیزی تو وجودم اذیتم میکنه ک کسی نیست باش درد دل کنم از نظر جسمی خستم نمیشه ولی دوست دارم کسی کمکم کنه بدون اینکه بش بگم...من خیییییلی کمک حال مادرم بودم..چه دلداری چه کاری...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706