1874
2075
عنوان

بنظرتون بدنسازی ماهی چند تومنه؟

67 بازدید | 11 پست

بگید ممنون

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد دو تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه !

بستگی به باشگاهی که میری داره

من پرسیدم نزدیکمون ۱/۵ اونم یه روز درمیون

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ...https://harfeto.timefriend.net/16179741395161
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
زنجان،زیباشهر اصولا اکثر جاها ۲۰۰ تهش ۳۰۰

بعد مربی شخصی بهت تمرین میده یا خودت میکنی؟

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید که فکر کردم رفیقی..دیگه تکرار نمیشه:)  ...https://harfeto.timefriend.net/16179741395161

الان باشگاه بازه؟!

مالـــفیســنت:                                        Maleficent  یا مـالفیسِـنت ؛ ملکه قلمرو جادویی مـوزر   یک پری جوان با دو بال بزرگ وزیـــبا                     "اِستِفان ، جوانک روستایی جاه طلبی که درجنگلی در دور دست ها، مالفیسنت را می یابد و به او کمک می کند ... و این ، آغاز یک رابطه احساسی میان یک پری و انســـان شد ؛  غافل از آنکه ، استفان ،در اندیشه رسیدن به تاج وتخت پادشاهی بود . که شرط آن ، بال های زیبای مالـفیسنت بود (زیرا شاه مالـفیسنت را بسیار قدرتمند میدانست و به دنبال نابودی او بود ...)                                                               شب هنگام ، مالـفیسنت ، استفان را دید ؛ با خوشحالی به سمتش پرید ، بال هــایش را بست و سرش را بر شانه ی او گذاشــــت و لبخند زنان به خواب رفــــت...               سحرگاه چشمانش را باز کرد ، استفان را ندید ؛ خواست دنبالش بگردد ، امــا زمین خورد ؛ بالــــهایش نبود ... استفان بالهایش را بریده بود ... وآن روز تبدیل شد به پری شرور ... او شرور نبود ... انسانها او را مالیفسنت کردند... "(مـالی فیسنت شخصیت اصلی فیلم زیبای خفته ، یک شخصیت به ظاهر شیطانی اما مهربان...که در انتها دختر استفان را از مرگ حتمی و طلسم تاریک نجات می دهد ...)کاربری دوم 
2050