2058
2075
عنوان

دوران نامزدی چند ماه باشه خوبه ؟؟

269 بازدید | 37 پست

بچه ها بنظرتون بهترین مدت برای دوران نامزدی چقدر هست ؟ شما دوران نامزدیتون چقدر طول کشیده 

👩🏻‍🍳🧶🏃🏻‍♀️💄🎬💃🏻🎨🏋🏻‍♀️🌵

بیشتر از 6 ماه 

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈

۶ماه خوبه 

ما ۱سال طول کشید

تورک قیزیام😎😎                                                                               منیم عاشکیم بیردنه دی بیردنه😍💃💃💃من عاشکمین دلیسیم دلیسیم 😍💃💃💃اورگیمی ورمرم باشگا هچ کیمه 😍🤗💃💃💃من عاشکمین دلیسیم دلیسیم 🤩🤩🤩                            من دلم روشنه امسال مامان میشم🤗🤗خدایا امیدم بخودته 😉
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
2050
2051