2726
عنوان

دوستانی که به اینستا وارد هستید

134 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من با یه شماره دو تا اکانت اینستا ساختم و رمز ورود اکانت اول رو ندارم و کلا به اون حسابم دسترسی ندارم ولی اکانت دوم دستمه و رمزشو هم میدونم الان میخوام به اکانت اولم دسترسی داشته باشم چه کنم ؟؟

🦖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن فراموشی رمز رمزش میاد ب همون چیزی ک باهاش ثبت نام کردی حالا خط یا ایملت

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2728
عزیزم اینو میزنم شماره رو وارد میکنم بعد میزنم فراموشی رمز اکانت دوم رو میاره ☹

مگه دوتاشو با یه خط ثبت نام کردی؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عزیزم یوزرتو بزن بعد بزن پسووردمو فراموش کرذم بعدم شمارتو میزنی پسورد جدبد انتخاب میکنی خیلبم راحته ...

شماره رو میزنم بعد فراموشی همین اکانت دوم رو برام باز میکنع چون شماره ها یکی ان 

🦖
اره 

پس دیگه امکانش نیست. باید با یه ایمیل یا خط دیگه میزدی

ی بار فراموشی رمز رو بزن با ایمیل خودت وارد شو توی ایمیل میتونی رمز رو ریست کنی،اگه هم نشد با اون شماره موبایل فراموشی بزن تا برات پیامک بشه اما الان اینستا برا موبایل رمز نمیفرسه

خدایا! گاهی که دلم از این و آن و زمین و زمان می‌گیرد، نگاهم را به سوی تو و آسمان می‌گیرم، و آنقدر با تو درد دل می‌کنم تا کم کم چشم‌هایم با ابرهای بارانیت همراهی می‌کنند و قلبم سبک می‌شود. آنوقت تو می‌آیی و تمام فضای دلم را پر می‌کنی و من دیگر آرام می‌شوم و احساس می‌کنم هیچ چیز نمی‌تواند مرا از پای دربیاورد چون تو را در قلبم دارم.
این اکانتی که داری برو دسترسیشو بکن ایمیل بعد تو قسمت یوزر و پس اکانت اول بزن فورگت پس ببین به خطت ر ...

اها ممنون عزیزم 

میگم گلم به نظرت اگه این اکانت دومی رو دیلت بزنم 

بعد برم تو اون قسمت فراموشی شماره رو وارد کنم اکانت اول رو میاره ؟ چون الان فقط اون اکانت دوم رو میاره 

🦖
2706