2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرونده هایی که قبول میکنن مثلا جنایی باشه بعدم نامزد آجیم میگف زن وکیل هیچوقت پسرا دوس ندارن

همه دوستای من که وکیلن همسر قاضی، پزشک، بانکدار، داروساز دارن

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

وقتی هدفم این باشه که درحد توانم حق مظلومی رو زنده کنم

وقتی میبینم موکلم بهم پناه آورده انقدر سرزنده میشم از این موضوع که حد نداره

یوستیتیا:فرشته ی عدالت//انتخابمان حقوق بود لازمه ی این انتخاب فقط استعداد نیست؛بلکه عشقی است پنهان در درون ما😉💎💪⚖
2728
چقدرباقاطعیت میگین اصلاقابل قیاس نیستن باهم

چی میگه این؟!

فکرکن استاد و با دانشجو مقایسه کنی😏

یوستیتیا:فرشته ی عدالت//انتخابمان حقوق بود لازمه ی این انتخاب فقط استعداد نیست؛بلکه عشقی است پنهان در درون ما😉💎💪⚖
نه  اگه علاقه داری بهش سر بالا سینه جلو حملههههه یعنی اینجوری دارم میخونم💪💪

خیلی خوبههه :))

ببین می‌دونی

من اینطوری‌ام که اگر زندگی شخصیمو با زندگی کاریم جدا درنظر بگیریم،

توی زندگی شخصی و عاطفیم به یه مرد آلفا نیاز دارم. با اینکه خودمم بتا نیستمو تا حدی منم آلفام اما ملایم‌تر. شایدم بتا باشم.. ولی اصلاً طاقت اینرو که بهم زور بگن ندارم. ولی باز دوست داشته شدنو شدیداً می‌خوام. چطور بگم؟ دوست دارم توسط یه تیپ خاصی از مردا که به‌نظرم قوی‌ان حمایت عاطفی بشم...

و خب احساس می‌کنم در قامت یک وکیل کمتر مرد مقتدری سمت من جذب می‌شه. چون حقیقتاً با دیدن جدیت کاری من این سیگنالو می‌گیره که این نفوذناپذیر و مشکله و در مقابل انحصارطلبی من کم نمیاره. و نتیجتاً اینطوری ازم دور می‌شه.

و اینکه لطفاً با عبارت "مرد مقتدر" فکر نکن من خودم مردسالاری رو می‌پذیرم. اصلاً. این فقط یه فانتزیه.. جذب کردن یه مرد آلفا سمت خودم و خوش‌رفتاریش باهام بهم آرامش می‌ده. دقیقاً چیزیه که غریزه‌م می‌خواد :))) نمی‌تونم با این حس کوفتی بجنگم. 

چقدر پیچیده شد.

روحیه فرق داره عاجی تا تو موقعیت ادم قرار نگیره درک نمیکنه البته این واس بعضیا صدق میکنه

هیچ فرقی نداره شما از. سال اول دانشگاه انقدر میری کار ورزی و... تا عادت میکنید به جو 

خیلی هم خوبه دیگه با هر حرفی به هم نمیریزی   کنترل خشم پیدا میکنی خلاصه انقدر میری میایی که برات عادی میشه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
2738
خیلی خوبههه :)) ببین می‌دونی من اینطوری‌ام که اگر زندگی شخصیمو با زندگی کاریم جدا درنظر بگیریم، ...

میفهمم حالتو

حالا منم مث شما هستم و اینکه ۸۰درصد خواستگارام وکیل و دادیار هستن 

به دادیار که مطلقا بله نمیدم

وکیلم فعلا موندم خودم قبولشم بعد راجع بهش فکرکنم 

به نظر من شغل یه مقوله اس لطافت هم یه مقوله دیگه یه زن میتونه ذاتا لطافت خودشو داشته باشه و در عین حال قوی و مستقل باشع حالا توهرَعلی یه زن هم ذاتا لطافت نداره چه خونه دار باشه چه شاغل والبته هیچکدوم نقص نیس

آره بابای جامیگن پسرادختروکیل دوس ندارن یجامیگن معلمی بهتره اتفاقاخیلی خوب ی زن بتونه ازحقوقش دفاع ک ...

قطعا همینطوره

میخوام اون پسر اصلا منو نخواد

خنده ام میگیره جوک میگن

2706