2058
2079

بچه ها تاپیکامون خیلی اهمیت داره برای بقیه بیاید توی تاپیکامون مهربون تر باشیم😂😂

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

اين كي هست اصن؟🙄

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
واي منم دیدم استوریاشو😂😂

😂🔫

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن

کیه؟

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪
2077
اين كي هست اصن؟🙄

یه ...که میشینه جلو دوربین غذا میخوره

اینو استوری نکنه صلوات

میخوره پول میگیره 😐

اهاان

خب الان مشكلش چيه خيليا همينطورين ك

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2050

رسوای عالم و آدم شدیم🤦‍♀️😂🤦‍♀️

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16236594173742                                                                                      
میخوره پول میگیره 😐

تو روبیکام هس

یا فقط اینستا؟

کاربرقدیمی هستم💜                                                                     در خواست دوستی قبول نمی کنم عزیزان💝.                                                                                                                         شاید مثل شیشه بشکنم💔.                                                                                              ولی بد جر میدم🔪
یه ...که میشینه جلو دوربین غذا میخوره اینو استوری نکنه صلوات

😅

بجز اين كساي ديگم هستن ك چيشده اين الان ناراحته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051
یه ...که میشینه جلو دوربین غذا میخوره اینو استوری نکنه صلوات

جای خالی را پر کنید ۱۰ نمره😁

✨ خانمای گل منو با لایک نکردنم خوشحال ‌کنین😂✨وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
اهاان خب الان مشكلش چيه خيليا همينطورين ك

ن استوریشو گذاشتم که راجع به نینی سایت گفته