2726
عنوان

دغدغه زایمان زودرس....!

385 بازدید | 20 پست

سلام دوستان عزیزم

خیلی ها از همون ابتدای بارداری استرس دارن که اگر زایمان زودرس سراغم بیاد چی میشه؟؟؟؟

حالا اینجا من چندتا عوامل که ممکنه باعث زایمان زودرس بشه رو مینویسم

۱.فشارخون بالا در بارداری یا پره اکلامسی 

۲.استرس شدید 

۳.فعالیت های سنگین، ورزش های تهاجمی

۴. داشتن عفونت ( عفونت واژینال، ادراری،دندان و دهان)

۵.کمبود وزن شدید 

۶.مشکلات دهانه و خود رحم ( سرویکس کوتاه ، زخم دهانه رحم، انواع بیماری های قارچ و....)

۷.سقط جنین ( ناخواسته و خودخواسته)

۸.ضربه جسمی ( زمین خوردن، شکستگی و....)

۹.مصرف دخانیات و سیگار

استرس نداشته باشید چون استرس موثرترین عامل زایمان زودرس شناخته شده 

امیدوارم مفید باشه براتون 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوست عزیز مطلب مفیدی بود. البته استرس عامل اصلی نیست. در مواقع میتونه یک ریسک فاکتور باشه ولی لزوما باعث زایمان زودرس ان هم به عنوان مهمترین عامل در هیچ مقاله پزشکی معتبری شناخته نشده🌸

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️
من در اثر عفونت ادراری شد اما دکترم گفت شوک بارداریه و تا آخر معالجه نشد  ممنون قشنگم😘😘

خواهش میکنم، عفونت ادراری رو اکثرا میگیرن ولی سعی کنین توی بارداری بعدی حواستون باشه

متاسفانه من تجربش کردم بعد شش ماه، بالای ده تا دکتر رفتم،  دلیلی براش نگفتن    

خیلی وقت ها دلیلی پیدا نمیشه😞 عامل های مهم عفونت، کوتاهی سرویکس، پارگی کیسه اب هستند. چه ماهی این اتفاق براتون افتاد؟

من در اثر عفونت ادراری شد اما دکترم گفت شوک بارداریه و تا آخر معالجه نشد  ممنون قشنگم😘😘

دوست عزیز عفونت ادراری داشتید یا عفونت واژن؟ عفونت ادراری بیشتر به خود مادر ضربه میزنه ولی عفونت واژن مثل عفونت باکترایایی واژینوسیس عامل شناخته شده ایی در زایمان زودرسه

سلام دوست عزیز مطلب مفیدی بود. البته استرس عامل اصلی نیست. در مواقع میتونه یک ریسک فاکتور باشه ولی ل ...

عوامل مختلفی رو نام بردم و استرس رو تاکید کردم که خیلی مهمه و تاثیر زیادی روی زایمان زودرس داره

دوست عزیز عفونت ادراری داشتید یا عفونت واژن؟ عفونت ادراری بیشتر به خود مادر ضربه میزنه ولی عفونت واژ ...

عفونت ادراری داشتم یهویی تو بارداری گرفتم چون نه قبلش نه یعدش هیچوقت نداشتم و ندارم

گفتن همون عفونت باعث شده کیسه آبم پاره بشه

خیلی وقت ها دلیلی پیدا نمیشه😞 عامل های مهم عفونت، کوتاهی سرویکس، پارگی کیسه اب هستند. چه ماهی این ا ...

عفونت و پارگی کیسه آب نداشتم

شدید انقباض داشتم

ده روزی درد کشیدم

هفت و نیم ماه بود

عفونت و پارگی کیسه آب نداشتم شدید انقباض داشتم ده روزی درد کشیدم هفت و نیم ماه بود

هفت ماه و‌ نیم که میتونن بذارن دستگاه درسته؟  

هفت ماه و‌ نیم که میتونن بذارن دستگاه درسته؟  

متاسفانه بچه من با اینکه بیمارستانش خصوصی بوده و ادعا داشتن بهترین امکانات رو دارن، بهترین زایشگاه استان رو داشتن

چند ساعتی بیشتر نموند

من بخاطر انقباضات شدیدی که داشتم، از یک هفته قبل زایمان امپول ریه هم زده بودم

ولی قسمت دخترک قشنگم به این دنیا نبوده

متاسفانه بچه من با اینکه بیمارستانش خصوصی بوده و ادعا داشتن بهترین امکانات رو دارن، بهترین زایشگاه ا ...

واقعا از صمیم قلبم غمگین شدم و‌بهت تسلیت میگم هیچ غمی ازین بالاتر نیست خدا بهت صبر بده عزیزم و دوباره بغلت پر شه❤️ من هم تجربه تلخی دارم و تو بارداری پسرم رو پارسال از دست دادم و الان دوباره باردارم با هزار و یک ریسک خدا بهم این بار رو رحم کنه😞

2706