2737
2734
عنوان

پیتزا

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 25 پست
عزیزم به هر حال پخته شده که کالباس شده نگران نباش خیلی هم خوب میشه

ممنون عزیزم..تازه دل دردم خوب شده ترسیدم یهووو😂

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
همیشه خودم خمیرشو درست میکردم ایندفعه نون اماده گرفتم زودتر حاضر بشه یکم خشک شده😦

ی ظرف اب  بزار تو توستر تا پیتزات خشک نشه قبلش هم یکم اب رو پیتزا اسپری کن تا بخار کنه پیتزا خشک نشه

مردم این شهر به مرگ غریبی مرده بودند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم..تازه دل دردم خوب شده ترسیدم یهووو😂

عزیزم کالباس پخته شدست دیگه 

نترس ....

نونت خشک شده بخاطر اینکه 

بعد اینکه سس زدی روی نونت 

یکم پنیر پیتزا روی نون میریختی تا نونت خشک نشه ...

این کارو انجام دادی ؟؟؟

پسرم عاشقتم   منتظر لمس دستای کوچولوتم 
عزیزم کالباس پخته شدست دیگه  نترس .... نونت خشک شده بخاطر اینکه  بعد اینکه سس زدی روی ن ...

آره کردم..الان دیدم خوب شده بکم زیرش زیاد موند خیلی کم خشک‌شد

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728
عزیزم کالباس پخته شدست دیگه  نترس .... نونت خشک شده بخاطر اینکه  بعد اینکه سس زدی روی ن ...

ممنون عزیزم..خیالم راحت شد دیگه کالباس پخته شده😂

کالباس که خام نیست عزیزم .. سوسیسه که خامه و باید سرخ بشه ولی کالباس لازم نیست

ب اطلاعاتم اضافه شد ممنون گلم

2738

[QUOTE=190920707]همیشه خودم خمیرشو درست میکردم ایندفعه نون اماده گرفتم زودتر حاضر بشه یکم خشک شده😦[/QUOTEخمیر جادویی درست مبکتین؟

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
[QUOTE=190920707]همیشه خودم خمیرشو درست میکردم ایندفعه نون اماده گرفتم زودتر حاضر بشه یکم خشک شده😦[ ...

آره خیلی هم عالی میشه