2733
2734

خواهش میکنم دعام کنید مشکلم حل بشه یه مشکلی یک ساله دقیقا داره عذابم میده و هر بار دارم آب میشم و کاری ازم بر نمیاد 

ازم سو استفاده شده و واقعا چاره ای ندارم فقط سکوت و شکستن 

التماس میکنم دعام کنید به حقم برسم 

خواهش میکنم از ته دل دعام کنید بخدا ثواب داره دعا در حق بنده ها 

امیدم به دعاست و رحمت خدا

خوندم امیدوارم مشکلاتت حل بشن 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سلام دوستان عذر میخوام جاش نیست بگم ولی چاره ای ندارم من ختم قرآن ونمازوروزه اموات وانواع چله ونایب زیارت عاشورای حق شناس وصلوات انجام میدم ممنون میشم کسی خواست منو معرفی کنین و کمکم کنید ازاین راه کمک خرج زندگیمودوقلوها هستم ممنون میشم ب تاپیکم که دراین موردهست ی سربزنین

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

برات ۱۰۰ تا صلوات فرستادم ان شاءالله که مشکلت حل بشه 

واسه منم دعا کن به کسی که دوست دارم برسم خسته شدم 

دیگه طاقت ندارم 😔😔😔

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
برات ۱۰۰ تا صلوات فرستادم ان شاءالله که مشکلت حل بشه  واسه منم دعا کن به کسی که دوست دارم برسم ...

واقعا؟ خدا خیرت بده انقد دلت پاکت ممنونم شرمنده شدم بخدا 

من هر شب زیارت عاشورا میخونم حتما دعات میکنم دوستم 

2706