2726
عنوان

خونه تکونی دارم همه چی ریختم تو هال و بعد مادرشوهرم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1472 بازدید | 50 پست
به نظرم این کارتون به شدت زشت تر از وضعیت خونه بوده به هرحال مهمون خونتون بودن من بودم توضیح میدادم ...

بهزحال عزیزم وقتی یکی میخواد خودش رو مهمون خونه یه نفر کنه باید میزبان راضی باشه یا نه؟ نمیشه ک سرمون رو بندازیم زی خونه هرکی خواستیم بریم توقع بهترین برخورد هم داشته باشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم این کارتون به شدت زشت تر از وضعیت خونه بوده به هرحال مهمون خونتون بودن من بودم توضیح میدادم ...

جوک میگیا ..ادمی ک نمیفهمه بی اجازه صابخونه مهمون نبره بعد توضیح دادم منو میفهمه ... نمیتونم عین احمقا هرکار خاستن با من بکنن منم بخندم ...بزار اخم کنم دوبار ابروشون بره بفهمن ی من ماست چقدر کره داره

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
2728
برای دیدن خونت که نیومدن واسه خودتون اومدن  نباید خیلی برات مهم باشه

اولین بار بود میومد خونمون ..چرا دقیقا برا دیدن خونمون اومدن رسم داریم

اللهم صل علی محمدوال محمد فعجل فرجهم
بهزحال عزیزم وقتی یکی میخواد خودش رو مهمون خونه یه نفر کنه باید میزبان راضی باشه یا نه؟ نمیشه ک سرمو ...

درسته مهمونی بااطلاع باشه بهتره اما گاهی این شرایط ومهمون سرزده هم هست میدونیدبه نظرم ما زیادسخت گیرشدیم نظرمنه البته شایدخیلی هاموافق نباشن

توم کاراتو میکردی 

ولی رفیق منم متاهله امتحان داشت بعد مادرشوهره بدون هماهنگی با عروساش اومده بودن خونه دوستم بدون اینک قبلش لاقل هماهنگ کنه ببینع این شرایط داره یان

اینم خیلی روک کتاب گرفته دستش رفته اتاق ب اونام گف آشپزخونه اونجا همه چ فراوان پاسید خودتون شام درست کنید😂

درسته مهمونی بااطلاع باشه بهتره اما گاهی این شرایط ومهمون سرزده هم هست میدونیدبه نظرم ما زیادس ...

اخه وقتی مادرشوهر میدونسته خونه عروسش درهمه و گفته نه فقط ما دونفریم بعد یه نفر دیگع رو بی اطلاع برمیداره میبره با خودش حقیقتا حرکت زشتیه. انگار ک از قصد اینکارو کردن. مهمون سرزده با یواشکی فرق داره بنظرم

چرا بابا میخاست زنگ بزنه مامانش دعوا کنه من نزاشتم چون الان عمش پیش مادرشه میفهمه

بزار بعدا بهش زنگ بزنه بگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
جوک میگیا ..ادمی ک نمیفهمه بی اجازه صابخونه مهمون نبره بعد توضیح دادم منو میفهمه ... نمیتونم عین احم ...

عزیزم من نظرم را گفتم من نه شمارامیشناسم نه مادرشوهرتون را اما میگم ممکنه از روی سادگی وبی فکری اینکارراکرده یا به تعبیرشماازبدجنسی به هرحال مطمعن باشیداخم کردن به مهمون راه حل شما نبودنهایت بعدا بهتربودشوهرتون جدی بهشون تذکرمیدادند 

اخه وقتی مادرشوهر میدونسته خونه عروسش درهمه و گفته نه فقط ما دونفریم بعد یه نفر دیگع رو بی اطلاع برم ...

درسته اماعمه که درجریان نبوده الان درنظرش ایشون یه آدم بی اخلاق وبه دورازآداب معاشرته

اگر همسر من بود میگفت هرچقدر هم حق با تو باشه ولی حق اخم کردن رو دیگه نداشتی..فردا همین عمه میره جلو اینو اون میگه فلانی عروس خوبی نداره

تو بهترین حال منی من شک ندارم،من دیگه بهتر از تو از کجا بیارم🤱
2706