2410
2553
عنوان

بازم مهریه (خوش بینا بیان لطفا)

586 بازدید | 57 پست

سلام دوستای گلم شبتون بخیر من همچنان درگیر مهریه م بالاخره دوس پسرم اومد خواستگاریم مامانمم گفت ۷۴ سکه!؟ مادرشم گفت هرچی خودشون میگن و مثل اینکه مشکلیم نداره ولی دوس پسرم بهم میگه الان میگه اگه ولم کنی چی؟؟ اگه مامانت که اینقدر اصرار داره رو ۷۴ یه روزی بگه جداشو چی( آخه مادر من درسته مادره ولی اصن خوب و خوش اخلاق نیس منم خیلی اذیت کرده سر ازدواج قبلیمم به شدت دخالت کرد ینی همه مدارکم و طلاهامو برد خونه خودش مدامم گفت پسره معتاده جداشو کلن خیلی آدمیه که دخالت میکنه و بدبینه) به خاطر این چیزا میگه مامانت این همه اصرارداره اگه بگه جداشو توام به حرفش بری من چیکار کنم؟؟!گفتم نه اینجوری نیس ولی اگه شک داری من همون ۱۴ تا میزنیم یا اصن همون ۷۸ تا فردا میرم محضر میبخشم خودش گفت نه من اصن به عنوان زنم ۷۸ تام کمه بیشتر میزنم بعدشم گفت یا اینکه ببخشی منم نصف خونه رو میزنم به نامت نمیدونم چیکار کنم؟!! میخوامم اعتمادشو به خودم جلب کنم نمیدونم بخدا میشه راهنماییم کنید؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
میشه مگه از ۷۴ تا ۵۸ تاشو ببخشم ۱۴ تا بمونه؟؟

اره چرا نشه  بعد عقد که خونه رو زد بنامت با پدرت و شوهرت میری محضر که خونوادتم در جریان باشه... یا اینکه قبل عقد نصف خونه رو بزنه بنامت و مهریه ۱۴تا سکه توی عقد باشه.

من مطمنم یکی که ۵۸تا سکه رو قبول نمیکنه عمرا نصف خونه رو هم نمیزنه بنامت چون میگه از کجا معلوم مادرت نگه نصف خونه برا توعه بفروشش بیا😐😐

منم جدا شدم الن نامزدم ۱۴تا سکه انداختم  چون اولی ک ۱۱۴تا بود همشو بخشیدم   مرد اگ نخاد مه ...

وای واقعنم منم همینو میگم به مادرم بخدا ۳۰۰ تا مهریه م بود یه قرون نداد همششووو بخشیدم که طلاقمو بده

اره چرا نشه  بعد عقد که خونه رو زد بنامت با پدرت و شوهرت میری محضر که خونوادتم در جریان باشه... ...

اوهوم راس میگی من چقدر احمقم آخه طبیعیه اون ۱۳ سال ازم بزرگتره

2706