2737
2734

امروز کلا روز پر تنشی داشتم خیللللی شوهرم گفت پاشو برو یه دوش آب سرد بگیر واقعا تاثیر خوبی داشت حالو هوام عوض شد الانم دارم گل گاو زبون میخورم. وقتی حالتون بده دوش آب سرد خیلی کمک میکنه بهتون امتحانش کنید حتما  

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یخ هم ک ن.. ولی معمولی رو به سرد خوبه...

منم حالم خوب میشه

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

موافقم👌

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
من باید آب جوش باشه بسوزم قشنگ

برا مو خوب نیس اب داغ عزیزم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
یخ هم ک ن.. ولی معمولی رو به سرد خوبه... منم حالم خوب میشه

اصلا یه ذره اب داغو باز نکردم میلرزدیم زیر آب ولی تحمل کردم ضربان قلب میره بالا عالیه

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2706