1874
2079

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
توروخدا کمک کنید

خب چه کاری از دست ما برمیاد آخه  

امروز برای امام زمانت صلوات فرستادی؟ 🥺. درسته عین آدم رفتار نمیکنم، ولی ته ته ته قلبم دوسش دارم، میدونم گاهی با رفتارا و کارایی که نباید میکردم آزارش دادم ولی دوست نی‌نی سایتی عزیز اگه رفتار بدی از منو و امثال من دیدی به پای اسلام و دین و مذهب نذار، مشکل از ماست نه پیر و پیغمبر، اگه بدی دیدی از ما بنویس پای نادونی خودمون، اگه خوبی دیدی بدون منشأش جای دیگس😘❤️                                        در ضمن اگه تاپیکی مغایر قوانین سایت زده بشه گزارش میزنم حالا اسمشو هرچی میخوای بذار، عقده ای، عقب مونده، اُمُل.... هرچی فقط مواظب زبونت باش که فرهنگتو نشون میدهشهید مدافع حرم شهید عجب گل غلامی   پیشنهاد میکنم این تاپیکم که درمورد یکی از شهدای مدافع حرم هست رو بخونید ❤️❤️❤️اگر نظری، چیزی دررابطه با تاپیک های من یا خودم داشتین، اینجا بهم بگین
2032
2104

تو که میدونی گرفتنشون باید بدونی کجا گرفتن

خیلی وقته سر لباس کسیو نمیگیرن مسئله چی بوده؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی زود بیا بغلم💕

خب چیکار کنیم متاسفانه خربزه خورده پا لرزشم باید بشینه اگه پدرتون عصبانیت های کنترل نشده دارن فقط خواهرتونو از دیدشون دور کنید بره خونه مادربزرگی چیزی

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...  
خب چیکار کنیم متاسفانه خربزه خورده پا لرزشم باید بشینه اگه پدرتون عصبانیت های کنترل نشده دارن فقط خو ...

من نه مادر و پدر بزرگ دارم تو زندگی فقط مصیبت و بدبختی دارم