2058
2079
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
عزیزم من عضو شرکت نفیس هستم به صورت انلاین فروش دارم خیلی خوبه..میتونم کمکت کنم

در آمتون ماهانه چقدره ؟🌹

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙گروه آبی🌷تیکر چالش ۶۳ روز💪من 

فعلا نزدیک ۷۰۰تا فالوئر دارم و فقط هم دوبار فروش داشتم... پیجتو بده تبادل داشته باشیم باهم

💙دلیل نفسام  💙پسرام💙  باوجود  💙پسرام💙  عزیزدردونه و وروجکام 💙 که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم 💙 خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم 💙
2032
ما شروع كرديم واقعا سخته اينجا هم گفتم كسي حمايت نكرد  تبليغ هم درخواست دادم گفتن زير ١٠٠٠ نفر ...

چیکار کردین اخرش؟

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙گروه آبی🌷تیکر چالش ۶۳ روز💪من 

من دوست پسرم کارش لباس شب و مهمانی زنانه هست. ماهی خودش میگه ۴۰ تا درامدشه.به کل ایران لباس میفرسته

۱۷۰ کا فالوئر اصل داره. فیک نیستن. ۱ سال و خورده ای طول کشید. ۲۰۰میلیون هزینه تبلیغ کرد این اینفلوئنسرهای اینستا صفحش رو تبلیغ کنن تو‌استوری . هنوزم اینکارو‌ میکنه هر ۲،  ماه یه بار ۱۵ تومن هزینه تبلیغات میکنه خدایی هی خدا رو‌شکر به فالوئراش روزانه اضافه میشن 

2064
ما شروع كرديم واقعا سخته اينجا هم گفتم كسي حمايت نكرد  تبليغ هم درخواست دادم گفتن زير ١٠٠٠ نفر ...

پیجتون چیه؟

پیج رو باز بزارین .هرروز برین تو پیج این بلاگرا و چندتا پست آخرشون رو لایک کنید.باور کن همینطور فالوور میاد برات