2726
عنوان

همش با خواهرم دعوا دارم

1151 بازدید | 24 پست

ببینید من ۲۳ سالمه او ۳ سال کوچیگ تره موضوع اینکه مثلا من از بچگی متفاوت بودم خواهرم که خیلیی ازم خوشگل تر بود  مثلا من از همون بچگی که لکنت داشتم هر روز آرزوی مرگ میکردم من از کلاس اول شاگرد اول بودم و زیر فشار خانوادم درس میخوندم فرهنگیان قبول شدم دوسال چشت کنکور موندم ولی خواهرم نه همش خوشگذرونی میکرد و درس نمیخوند و باخودم میگم چرا . رتبه کنکورش شده ۳۰۰۰ همه جا جار زد که خیلی خوب شده ولی من با رتبه ۹۰۰ تا یه ماه از خونه درنمیومدم حتی پدرمادرمم براشون مهم نبود الان من حقوق دارم و او نداره من از حقوق خودم باید خرجیمو بدم و او از کارت بابام هر چی که دلش بخواد میخره الان که اینا رو مینوسم همش دارم گریه میکنم که چراا چرا من این همه زجر بکشم و سر کار برم بعد او راحت و بیخیال داره زندگیشو میکنه از پنج سال پیش میخواستم برم تهرون لکنتم رو خوب کنم نذاشتن گفتن راه دوره پول نداریم الان خواهرم ترم دوم دانشگاهشه از بابام پول گرفته بره کلاس آرایشی ثبت نام کنه من نذاشتم خب اگر پول دارن چرا واسه من خرج نکردن خواهرمم همش میگه تو مانع پیشرفتمی خب منم میگم تو هم مثل من کاش زجر کش میشدی تو درس نه اینکه راحت بهت پول بدن هرکلاس و هر جایی میخوای بری به خدا دیگه خسته شدم چی کار کنم من نمیخوام با پول بابام بره کلاس چون منو دیدن دست و پا میزدم از لکنت ولی عین خیالشون نبود  چی کار کنم افکارم راحت بشه صبح و شب دارم گریه میکنم کاش یه خواهر شبیه خودم داشتم نه ۱۰۰ برابر خوشگل تر از خودم که صبح تا شب بغلم میشینه بهم میگه نگام کن نگام کن عکسامو ببین خیلیی اعتماد به نفس داره و این منو خرد میکنه او برون گراست و همه جا میگه میخنده و اصلا عین خیالش نیست همه دوستش دارن و من درون گرام ما دوتا شخصیت کاملا متفاوتیم 
من نمیدونم چرا اینقدر رو خواهرم حساسم چطور این حساسیت رو کم کنم یه جورایی از بچگی من همش زجر کشیدم و او فقط میخندیده و شاد بوده الان میخواد بره کلاس به پدرمادرم گفتم من ۵ سال جون دادم جلوتون گفتین پول نداریم ببریمت تهرون لکنتت خوب بشه الان ۳ تومن میخوان بدن با اولین صحبت خواهرم قبول کردن که بره کلاس چرا من این قدر بدبختم
خیلیی وجود خواهرم برام سخت و سنگیمه هر وقت جایی میرم وقتی اوهست احساس کوچیکی میکنم خونه دوستامم او میاد و حتی نمیذاره من یه کلمه حرف بزنم از بس حرف میزنه و میخنده خونه دوستام او رو ببرم یا نه چون او خودش به زور میاد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه اینکه تو خودت درس خوندی و فرهنگیان قبول شدی خیلیییییییی با ارزشه 

دوما تو الان خودت حقوق میگیری با پولای خودت بدون کشیدن منت هیچ کس برو گفتار درمانی 

سوما تو روی پای خودت وایسادی و ادم مستقلی هستی و بخدا الکی نمیگم اما این خیلیییییییییییی مهم و با ارزشه و تو بزرگ تر از اون میکنه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عزیزم مگه خوشگلی یا زشتی دست خود آدمِ که بخوای به خاطرش ناراحت یا خوشحال باشی. تو موقعیتت عالیه و خیلیا تو حسرت موقعیت تو هستن. تو قراره معلم بشی و کلی بچه رو تربیت کنی نباید همچین طرز فکری داشته باشی. تو مشکلت فقطط عدم اعتماد به نفسِ. به خدا من بعضیارو میشناسم که وااقعا قیافه شون خوب نیس اما یه جوری اعتماد به نفس دارن و به خودشون تلقین کردن که خیلی خوبن و با افتخار همه جا میرن. خواهرت خوشگلا که خوشگله در عوض تو باهوش تر از اونی. قیافه رو میشه با آرایش و عمل خوب کرد اما هوش و ذهن و نمیشه کاریش کرد. برای لکنتت هم اصلا استرس نداشته باش و سعی کن حتما درمان کنی. شما قراره معلم بشی و موقعیت احتماعی بالایی داشته باشی پس هیچوقت خودتو تحقیر نکن

حقوقتو پس انداز کن و خودت برو دنبال درمانت 

سفت و سخت جلوشون بایست و با خرج خودت خودتو درمان کن 

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
خواهرت واقعا خوشگله یا شما خیلی خوب می بینیش؟

نه واقعا خیلی خوشگلهه اگر خوشگل معمولی بود مهم نبود ولی خیلی خوشگله همه هم میگن کاش از من بزرگ تر بود فامیل یه طوری نگاه میکنن انگار من جلوشو گرفتم ازدواج نکنه هر کسی هم میاد پیشش خواستگتری میگه خواهر بزرگتر دارم واسه او بیاین واسه من خیلی دردناکه ولی من میدونم اصلا ازدواجو دوست نداره ولی نباید اینجوری منو کوچیک کنه 

نمی تونی با حقوق خودت لکنتتو درمان کنی؟ چی بگم منم ی دونه از اینا دارم😑😑😑

میتونم ولی نمیذارن تنهایی برم تهرون کسی هم همرام نمیاد اصلا براشون مهم نیست نمیدونن لکنت چه درد وحشدناکیه 

حقوقتو پس انداز کن و خودت برو دنبال درمانت  سفت و سخت جلوشون بایست و با خرج خودت خودتو درمان ک ...

میتونم برم ولی نمیذارن تنهایی برم تهرون کسی هم همرام نمیاد اصلا براشون مهم نیست نمیدونن لکنت چه درد وحشدناکیه 

2706