2733
2734
عنوان

خیلی تنهام دوست دارم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 37 پست
وا هرکی یه جوریه قرار نیس همه مث هم باشن! منم اتفاقا اینطوریم!

آخه شوهرم اینا رو به روم آورده، خودم قبلا متوجه میشدم اما کسی بیاد به روت بیاره خیلی بده، الانم یک ماهه باهام قهره جاشو جدا کرده ازم. دوست دارم خودکشی کنم اما میترسم

خب به نظر من تو یک ادمی هستی که هنوز خودتو پسدا نکردی و سردرگمی ..   اینکه هم  هیشکی جذبت نمیشه مهم نیس ...  مهم اینه که خودت خوشت بیاد ... برای اینکه از این ها دور باشی به سمت علاقت برو و به حرف های هیشکی توجه نکن ...  و بقیه کم کم جذبت میشن هر چی بیشتر تو اجمتاع باشی ارتباط  برقرار کنی  راحت تر میونی  به زندگیت ادامه بدی ... 

#جک_اسپارو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب شما میتونستی ب جای این حرفا تایپ میکردی بیاین دور هم بحرفم خوش باشیم شلوغ باش چرا ساکتی

نمی تونم شلوغ باشم من اخلاقم درونگراست، اما تو این دنیا هیچ کی ما درونگرا ها رو نمیخاد 

2738
آخه شوهرم اینا رو به روم آورده، خودم قبلا متوجه میشدم اما کسی بیاد به روت بیاره خیلی بده، الانم یک م ...

درست میگی, یکی از اختلافات اساسی من با همسرم که ازش جدا شدم همین مسئله بود البته ایشون برونگرای افراطی بودن یعنی از تنها بودن متنفر بود کاملا نقطه مقابل من, همیشه هم پیش همه بد منو میگفت, میگفت زن من رفت و آمد دوس نداره و این چرندیات...

بنظر من عزیزم حتما به روان شناس مراجعه کن

منم تقریبا مشکلات شما رو دارم

دختر تنهایی هستم

با وجود محبت ادم های قدر نشناسی اطرافمن

اما دارم یاد میگیرم اصلا چطور به خودم و اطرافم نگاه کنم و زاویه ی دیدم رو تغییر بدم 

درد دل با ما خانم هایی که به هر حال تخصص روان درمانی نداریم خوبه ها

اما برات راه گشا نخواهد بود 

چه شوهری اونم  ازم زده شده، حالم داغونه کاش بمیرم دعا کن زودتر بمیرم راحت شم

منم اگ جای شوهرت بودم بااین حجم از ناامیدیت قطعا ازت زده میشدم....کارایی انجام بده ک بهت انرژی بده ❤️برخیز و مخور غم جهان گذران 

بنشین و دمی به شادمانی گذران

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱

اگر اینطور فک میکنی واقعا اینطوره ،منم این چیزا ک گفتی دارم با این تفاوت ک وقتی با کسی حرف میزنن لذت میبره و دوست داره صحبت کنه ولی من انرژی حرف زدن و بروز دادن خودم و الماس درونمو ندارم

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد
درست میگی, یکی از اختلافات اساسی من با همسرم که ازش جدا شدم همین مسئله بود البته ایشون برونگرای افرا ...

بچه هم داشتی، منم شوهرم برون گرا و تنوع طلب هست. الان چند وقته به مشکل خوردیم همین حرفای تو رو به مامان و باباش و خانوادش گفته میگه خسته شدم ازش😔😔 

2706