2737
2734
عنوان

وقتی عکس با شوهرم میذارم خانواده شوهرم هیچ ریپلایی نمیکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بیشتر نگاه میکنم گاهی ریپ میزنم،ولی قصدی ندارم یعنی باید هردفه هرچی گذاشت یه واکنشی نشون بدم؟؟؟

نه هر دفه 

ولی از هر بیست بار حداقل یکبار 😂

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2731

سلام ببخشید یه سوال اینستاگرام داشتم. آگه کسی اینستاگرام شما رو فالوده کنه بعد بنا به دلایلی اینستاگرام شو پا کنه و دیگه هم دنبال نکنه شما متوجه میشی که دیگه به اینستاگرام شما نمیاد؟ من خودم فقط یه روز اینستاگرام نصب کردم چون یکی از آشناهالینک فرستاد منم رفتم دیدم صفحه خصوصی بعد منو قبول مرد رفتم تو صفحه بعد گفت اشتباه برای شما فرستادم منم فکر کردم دلش نمیخواد تو صفحه باشم کلا اینستاگرام رو پاک کردم. الان متوجه میشه من دیگه جز فالوراش نیستم.؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
نمیدونم والا اخه ادم مگه میشه داداشش رو خوشحال ببینه ریپ نکنه  بعد جالبه زیر پستای بقیه کلی ق ...

منم بارها عکس داداشا و زن داداشا رو یا پروفایل یا وضعیت میذاشتم و به قول شما ذوق میکردم ولی دیدم بیشعورتر از این حرفان که قدر محبت رو بدونن .الان دیگه به قول شما هراستوری بزارن می بی خیالم

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
عزیزم من بی طرف.نه شما رو میشناسم نه قوم شوهرتو  اگه همچین استوری از کسی ببینم واسه همیشه از چ ...

اره اونو پاک کردم

نه هر دفه  ولی از هر بیست بار حداقل یکبار 😂

خب پس حله چون از هر ۲۰ بار یه بارو ریپ میزنم 😄

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2738
سلام ببخشید یه سوال اینستاگرام داشتم. آگه کسی اینستاگرام شما رو فالوده کنه بعد بنا به دلایلی اینستاگ ...

من نمیرونم عزیز

عزیزم من بی طرف.نه شما رو میشناسم نه قوم شوهرتو  اگه همچین استوری از کسی ببینم واسه همیشه از چ ...

منم خیلی بدم میاد .جالب عروس خالم که اصلا با شوهرش رابطه خوبی نداره اینو گذاشته بود.خخخ

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
من نمیرونم عزیز

الان شما کسایی که دنبال میکنن رو متوجه میشی؟ یا متوجه میشی چه کسایی اومدن تو صفحه شما؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

اسی جواب این سوالمو بده 

تولد خواهرشوهرم بود خودش استوری کرد تولدشو اعلام کرد😄منم ریپ زدم بهش تبریک گفتم،بعدش دختر اون یکی خواهرشوهرم تولد خالشو استوری کردو تبریک گفت...

حالا من استوری خواهرزاده رو دیدم که به خالش تبریک گفته بنظرت باید واکنشی نشون میدادم؟؟؟😐😂

مأیوس نباش ! من امیدم را در یأس یافتم، مهتابم را درشب ،عشقم رادرسال بد... وهنگامی که داشتم خاکستر میشدم گُر گرفتم...🌈 #احمدشاملو✍
2706