2058
2075

گذاشتي بلايك

خوش عكس نيستي ..... اما قشنگ داري ازچشم ميوفتي......دورمو آدمايي پركردن كع باذهن مريضشون قلبمو جوييدن....... آدم كينعه اي نيستم،اما صبورم نيستم ؛پس خودم كارماي خودم ميشم،.... تئوري زيادهست اما به هيچكدوم اندازه اينكه دنيا يع بازيع اعتقادندارم.....  
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2073
2050

كوپس؟

خوش عكس نيستي ..... اما قشنگ داري ازچشم ميوفتي......دورمو آدمايي پركردن كع باذهن مريضشون قلبمو جوييدن....... آدم كينعه اي نيستم،اما صبورم نيستم ؛پس خودم كارماي خودم ميشم،.... تئوري زيادهست اما به هيچكدوم اندازه اينكه دنيا يع بازيع اعتقادندارم.....  
2051

خوشگلی👌

دل سپرده ام من به روی تو 💓در دل من ست آرزوی تو                      بخت آینه باشدم اگر 💓مینشاندم روبروی تو                           جانِ جانِ جان از همه جهان💓میکشد دلم پر به سوی تو                                                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16236594173742