2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@70avina70    

ممنونم💖

لطف کردی عزیزم🌹

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2728
ممنونم💖 لطف کردی عزیزم🌹

فدات اینم فال قهوه 

من اگر جای تو بودم در همه بانک ها حساب قرض الحسنه بازمیکردم و در تمام قرعه کشی ها شرکت میکردم. انسان خوش شانسی هستی. آن خرگوش را میبینی که در فالت افتاده؟ قدرش را بدان. این خرگوش تا ۷ ماه دیگر همراه توست و بخت و اقبال را بهمراهش برایت به ارمغان آوردهاست.
. پس از ناملایماتی که در سر راهت سبز شدند کم کم وقتش رسیده که به عشقت برسی. پس از آن همه نا همواری میبنیم که به معشوقت میرسی و دوستی و محبت عمیقی بینتان برقرار خواهد شد
. قفلی افتاده در کارت که در فنجان هم منعکس شده، کارهایت گره خورده و هرکاری شروع میکنی قفلی تازه به کارت می افتد. پیشنهاد میکنم برای کاری که قفل شده صدقه بدهی. انشالله قفل گشودنی خواهد بود.
. بیشتر به افراد خانواده ات نزدیک شو. در فنجانت دندان افتاده،  یکی از آنها دچار غم و اندوه است که امکان دارد به زودی متحمل گزند و آسیب نیز از طرف دیگران بشود. مراقبش باش و از او پشتیبانی کن

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
فدات اینم فال قهوه  من اگر جای تو بودم در همه بانک ها حساب قرض الحسنه بازمیکردم و در ت ...

درست بود تقریبا...مرسی 💖💖💖

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

@khanomahwazi   بهت فک میکنه اما دیگه دوست نداره ادامه بده ادم شلوغی پایبند به هیچی نیست خیلیم چرب زبونه خیلی وقتها بهت دروغ گفته از سادگی احساسات تو سواستفاده کرده اما خیلی دوست داره ولی خوب به چسم اون تو دختر قوی به نظر نمیای

2738

عزیزم توروخدا بهم بگو کی حالم خوب میشه ، با صالح ازدواج کنم خوشبخت میشم یا محمدحسن ؟؟؟؟

خوبه با صالح ازدواج کنم؟؟؟

توروخدا بگین انقد حالم بده فقط دارم گریه میکنم دیگه شبو روز برام معنی نداره ، امروز یدونه از قرص از اینایی ک به جای مواد به معتادا میدن خوردم دارم روانی میشم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
عزیزم توروخدا بهم بگو کی حالم خوب میشه ، با صالح ازدواج کنم خوشبخت میشم یا محمدحسن ؟؟؟؟ خوبه با صال ...

این فال قهوه👇

در فامیل کسی باردار است، به او مژدگانی بده که فرزندش پسر خواهد بود. آنهم نیکو فرزندی که همیشه دعاگویش خواهد بود.
. میبینم که پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی می کنی. نردبانی که در فالت می بینم مهر تاییدی است بر موفقیت های تو. پس پا عقب نکش و همچنان به تلاشهایت ادامه بده که موفقیتت نزدیک است
. به شاخی که در فنجان افتاده دقت کن ، شاخ یعنی مال و ثروت فراوان. ولی آنچه میبینم میتواند موقت باشد. به خودت بستگی دارد که از مالی که بدست می اوری چگونه استفاده کنی ۲۵ ماه فرصت داری تا فکر  جانانه ای بکنی که این مال از دستت نرود.
. مدتی است که از برخی اطرافیانت دلخوری، آنها تو را اذیت می کنند و حکایت آنها حکایت مگسان است گرد شیرینی. با فکر و دور اندیشی آنها را از خودت دور کن وگرنه بیش از این نیز از سمت آنها به رنج و زحمت خواهی افتاد

اینم فال ورقتون

این فال قهوه👇 در فامیل کسی باردار است، به او مژدگانی بده که فرزندش پسر خواهد بود. آنهم نیکو فرزندی ...

مرسی گلم

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
@khanomahwazi   بهت فک میکنه اما دیگه دوست نداره ادامه بده ادم شلوغی پایبند به هیچی نیست خیل ...

عزیزم درخواست دوستیمو قبول میکنی خیلی مزاحمت نمیشم بخدا هر وقت فقط خیلی واجب بود هر چی گفتی راست بود تو فالم خیلی ممنون 

واسه تغذیه مغز مریضشون همه قلبمو جوییدن🖤🥀
2706