2733
2734
عنوان

هرکی مهربونه بیاد به منم یاد بده

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 137 پست
والا من اصن کینه ایی نیستم وقتی از اعضای خانوادم یا رفقام ناراحت میشم زود از دلم میره و فراموشم میشه

رفیق واعضای خانواده اره ادم میتونه ببخشه ولی مادرشوهر لامصب......

من مشکلم اینه توی یه ساختمونیم وباکینه ای که دارم تحمل هرروز دیدنش سخته برام

کینه‌ای نیستی ، خب اذیت‌و آدم یک بار ببخشه ، دوبار ببخشه ، سه بار ببخشه ، زیاد که بشه دیگه نمیشه بخشید‌‌...من چندسال بخشیدم  ،الآن روانم نابوده ، خستم از همه‌چی

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زیادی خرم😂😂😂😂😂یه خوبی کنه خر میشم ولی یکم ک میگذره دوباره ادا اطفارش یادم میاد

بنظرم زیاد مهم نباشه برات بیخیالش شو رها کن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2731

حتی مهربون ترینها ها هم در مقابل ظلم عکس العمل داشتن که اگر نداشتن بهشون چی باید گفت ! کینه با عکس العمل نسبت به بدی ها فرق داره . شاید شما فقط دوست دارید دنیا از بدی خالی باشه و این حقه . زود رنجی بخشی از انسانه و اگه زودرنج هستید باید دنبال علت فکری یا جسمی اون باشید . اما به طور کلی اینکه دلتون بخواد نسبت به رفتار بد واکنش نشون بدید چیز عجیبی نیست شاید !

من از خودم متنفررررررمممممممم چون که مهربونمممممممم 

زود فراموش میکنم بیخیالم دلم میسوزه نمیتونم دل بشکنم 

نمیتونم ن بگمممممم چون عذاب وجدان میگیرم 

اعتماد به نفس صفر 

غرور صفر

بازممممم بگمممممم

2738
بهتر که مهربون نیستی , چیه میخوای مهربون باشی که همه دلتو بشکونن ? , خودت باش خیلی برات بهتره , درک ...

اتفاقا همه رو میبخشم این دلمو خیلی شکسته نمیتونم ببخشمش وکینش باعث شده تحمل هرروز دیدنشو نداشته باشم و دارم اذیت میشم

رفیق واعضای خانواده اره ادم میتونه ببخشه ولی مادرشوهر لامصب...... من مشکلم اینه توی یه ساختمونیم وب ...

این دیگه نمیشه کاریش کرد یا اینکه بخواین عوضش کنین باید بخاطر همسرتون و بچه هاتون تحملش کنید راه دیگه ایی نیس یا اینکه خونتون رو عوض کنید

درست و به جا و به اندازش چرا  خیلی عالیه

من از خودم تعریف نمیکنم ولی

خیلی خیلی مهربونم

وقتی مهربونی اندازه اش دست خودت نیست

هیچی ازش ندیدم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706