2137
2106
عنوان

هرکی مهربونه بیاد به منم یاد بده

603 بازدید | 137 پست

چجوری کینه ی یه نفر رو از دلتون بیرون میکنید؟ من خیلی کینه ایم .

با مادرشوهرم توی یه ساختمونم خیلی اذیتم کرده هرکاری میکنم نمیتونم کینشو از دلم بیرون کنم و تنفر نداشته باشم . انقدر کینم زیاده که حتی اذیت میشم نزدیک بچه هام میشه

کمک کنید لطفا

مادرشوهر فرق داره قوانین مهربانی رو اون بی تاثیره.

لایک نکنید‌ منو...آقا هستم. اعتراض ، قضاوت، نظر و... داری لطفا بنویس بنداز سطل آشغال مخصوص انتقادات و پیشنهادات من.

برامن از بچگی اینجوریه

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜    وفتی نگام به بی بی چک افتاد دستام میلرزید گریم گرفت و بی بی چکو اوردمو بتو نشون دادم نمی دونستی چیکار کنی همیشه بخاطر شغلت حرف پشت سرت زیاد بود😔از فامیل تا دوست و غریبه همه با طعنه هاشون بهت زخم زبون میزدن حالا بی بی چک مثبت تو عقد معضلی بود برای خودش حرف حدیث تخریب مذهبیا.من که تو شوک رفته بودم چادرمو انداختی رو سرم سریع رفتیم بیمارستانو بتا دادم خدا خدا میکردم منفی باشه ولی وقتی پرستار باخوشحالی گفت مبارکه پاهام سست شد. هلن!! به توام میگن مادر؟ ناراحتی از اینکه خدا بهت بچه داده؟؟ میذونی چند نفر منتظر این جمله ان... همونجا خدارو شکر کردمو استغفار کردم بابت ناشکری💔😔من دیگه ناراحت نبودم. وقتی از سونو گرافی اومدم داشتیم باهم برگه سونو رو نگاه میکردیم تا چشمون خورو به تاریخ تشکیل شدن بچمون دقیقا همون روز تو کربلا تو پیاده روی اربعین بود که دخترمون به وجود اومده بود. از اون لحظه به بعد منو تو با تمام وجود خداروشکر شکر کردیمو منتظر دخترمون بودیم. دخترم چقدر خوبه که خداتورو به من داد😍😍💜❤️🧡💛💛💚💚💚

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050

من خدای مهربانی ام کسی چاقوتوقلبم کنه دودیقه بعدش یادم میره چرا نمیدونم😪

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

من نمیدونم چرا، یکی بهم بدی میکنه اصلا یادم نمی مونه دفعه بعد که میبینمش میگم میخندم میرم خونه یادم میوفته عه من باید از دستش ناراحت میبودم بعد میگم بیخیال دیگه😐😐😐

من مهربونم . با همه . ولی از کسی که اذیتم کنه دوری میکنم بعد اینقدر فکرم رو با چیزای خوب پر میکنم که یادم میره همچین آدمیم هست .مهربون بودن به معنای پذیرش آدمهای سمی نیست .

والا من اصن کینه ایی نیستم وقتی از اعضای خانوادم یا رفقام ناراحت میشم زود از دلم میره و فراموشم میشه

رفیق واعضای خانواده اره ادم میتونه ببخشه ولی مادرشوهر لامصب......

من مشکلم اینه توی یه ساختمونیم وباکینه ای که دارم تحمل هرروز دیدنش سخته برام

کینه‌ای نیستی ، خب اذیت‌و آدم یک بار ببخشه ، دوبار ببخشه ، سه بار ببخشه ، زیاد که بشه دیگه نمیشه بخشید‌‌...من چندسال بخشیدم  ،الآن روانم نابوده ، خستم از همه‌چی

💙دلیل نفسام  💙پسرام💙  باوجود  💙پسرام💙  عزیزدردونه و وروجکام 💙 که یه تار موی نازشون به تموم دنیا می‌ارزه، خوشبخت‌ترین عالــــَــمـــَـم 💙 خوشحالم بابت دوتا دسته‌گل زیبایی که دارم 💙
مادرشوهر فرق داره قوانین مهربانی رو اون بی تاثیره.

👌👌👌🤗

برای بهتر شدن از خودت عبور کن نه از دیگران ✨✨💫💫🌟🌟        خدایی که اسپانسر تمام آرزوهاست   ،🌹🌹خدا جونم منو ببخش اگه ناخواسته دل کسی رو شکستم 🌹خدای مهربونم تازه فهمیدم به جز تو عشق هیچ کس موندنی نیست ،آدمها میان و میرن....،، 🌹خدایا تو میدونی من چی می‌خوام ،کمکم کن و منو آنی به خودم نگذارم 🙏🙏🙏 

من زیادی خرم😂😂😂😂😂یه خوبی کنه خر میشم ولی یکم ک میگذره دوباره ادا اطفارش یادم میاد

بنظرم زیاد مهم نباشه برات بیخیالش شو رها کن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
دقیقا

من پسرما اما خواهرم یه مادر شوهر داره... که قوانین فیزیک بی تاثیره

لایک نکنید‌ منو...آقا هستم. اعتراض ، قضاوت، نظر و... داری لطفا بنویس بنداز سطل آشغال مخصوص انتقادات و پیشنهادات من.
1718