2737
2734
عنوان

چقد هزینه دندون پزشکی بالا رفته

343 بازدید | 32 پست

یه دندونم کنارش خالی شد یکیم یهویی یه کوچولو شکستش  ۲۵۰۰هزینه عصب کشی 😢اول ترسیدم گفتم فقط عصب کشی گف نه با پرکردنش دکتر که گف از ۲۵۰۰شروع میشه منشیش گف همون ۲۵۰۰ حالا اگه روکش نخواد جای دیگه گرونترم هس چه کنم😭اینقدم میترسم بخصوص امپولش 😭😭😭😭😭

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهری مگه من امروزرفتم گفتن عصب کشی باترمیم یک ودویست

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2731
کدوم شهری مگه من امروزرفتم گفتن عصب کشی باترمیم یک ودویست

شمالم نمیدونم والا دکتر خیلی خوبیه امید دارم بدون روکش درس کنه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
برم‌ دندون‌ پزشک‌‌ بشم💔😂

😅😅😅😅

2738

هزینه چی بالا نرفته؟ترس دردش یطرف ترس هزینش یه طرف ترس کرونام یه طرف  دیگه.منم دندونام داغونن.منتظرم اوضاع بهتر بشه برم دندونپزشکی

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
والا  من رفتن دکتر روانپزشک ۹۷۵۰۰ ویزیت دادم. تمام مدت به وزیت فکر کردم تا دردم

ویزیت دکترا هم شده ۸۰😑

اهان اونجاخب هزینه هابالاتره من نیشابورم

اره خداکنه روکش نخادبیشترمیشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
هزینه چی بالا نرفته؟ترس دردش یطرف ترس هزینش یه طرف ترس کرونام یه طرف  دیگه.منم دندونام داغونن.م ...

منم منتظر بودم بگذره ولی حاد شده هزینش خیلیه همه فکرم پولشه 

همونو بکشی ایمپلنت کنی مطمئن تره والا🤣🤣 منم یکی دارم خراب باید برم درست کنم از فکر دردش دارم دیوونه میشمممممم

یع خوانندع خاموش بودم 😐که تبدیل شدم بع یع خواننده فعال 🤪😁...چ بسا سابقم از بعضیاتون بیشترم باشع🤭 ....اصن دلمم مخاد تو همه تاپیکا نظر بدم😕🤨😅....طُ مآهِـ عآصِمُونِهـ منی∞🌸🎈یع آدم متاهل و متعهد😉🤭...دوست دارم آقایی جونم😍❤️...دعاکنید انشالله آبان ماه بدون مشکل عروسی بگیرمو💃 و سال دیگش عکس بی بی چک مثبت براتون بزارم🤪🤪😐😍❤️ و اینجوری شم🤰🤱
2706