2410
2553
عنوان

هیج منو دوست نداره از بس زشتم😔😢😢عکس با افکت

| مشاهده متن کامل بحث + 24230 بازدید | 618 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

فقد یک دماغ و دو عدد چشم دیدم

اونم با زوم😑😐

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

خوبی که   

اتفاقن خیلی هم  خوبی فک میکنی که زشتی

زندگی منصفانه نیست میدونم ولی به همون جهنم که منصفانه نیست.......  راستی تویی که به خاطر مشکلاتت گریه میکنی یا اتفاق خیلی مضخرف واست افتاده ببین رفیق الان گریه کنی مشکلت حل میشه زمان برمیگرده عقب خوب معلومههههنهههههههه ......                                                                              یه زمانی یه هدفایی داشتی مگه نه ...خیلی هم مصمم بودی که بهشون برسی ولی یه سری مشکلات چرت گند زد به همه چی شاید هم بگی تنبلی کردم ...ولی یه چی بت میگم یادت باشه نزار اون روز برسه که بگی وااااااای فلانی فلان بود شد فلان من فلان بودم شدم فلان هه نزار اون روز برسه رفیقحالا که تا اینجا اومدی یه صلوات محمدی پسند هم واسه سلامتی امام زمانمون بفرست                                                                       
2714

کجات زشت به نظرم یه فکری بحال افکارت بکن چشات هم نیازبه شست وشو داره ببخش رک گفتم

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

زشت نیستی

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

ندیدمت ک

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

بچه ها من عکس گذاشتم

بعد ت سایت دبدم خیلیا اسکرین گرفتن پخش کردن

اینجا هم یکی از دوستان گفت نزار مواطب باش 

ولی من گذاشتم خب 

دیگ نمیزارم 🖤

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
2706