2737
2734

بچه ها هیچ کسی منو دوست نداره 😢😢😢😢😢

اگ منم خوشگل بودم مث بقیه دخترا 

ولی نیستم دلم گرفته 

عکس نمیفرستم اگ بفرستمم و بگین بفرستن با افکته 😧😧

بدون افکت ندارم اصلا

ولی چرا هیچ کسی من دوست نداره 

دماغم از حالت معمولی تو افکت بزرگتره😔😔😔

سریع پاک میکنم

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بفرس

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بفرس

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2738

چرااعتماد به نفس ها ایقدپایین 😏

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

وقتی فرستاد منو یکی لایک کنه بی زحمت

زندگی منصفانه نیست میدونم ولی به همون جهنم که منصفانه نیست.......  راستی تویی که به خاطر مشکلاتت گریه میکنی یا اتفاق خیلی مضخرف واست افتاده ببین رفیق الان گریه کنی مشکلت حل میشه زمان برمیگرده عقب خوب معلومههههنهههههههه ......                                                                              یه زمانی یه هدفایی داشتی مگه نه ...خیلی هم مصمم بودی که بهشون برسی ولی یه سری مشکلات چرت گند زد به همه چی شاید هم بگی تنبلی کردم ...ولی یه چی بت میگم یادت باشه نزار اون روز برسه که بگی وااااااای فلانی فلان بود شد فلان من فلان بودم شدم فلان هه نزار اون روز برسه رفیقحالا که تا اینجا اومدی یه صلوات محمدی پسند هم واسه سلامتی امام زمانمون بفرست                                                                       
2706