1874
2079

بچه ها هیچ کسی منو دوست نداره 😢😢😢😢😢

اگ منم خوشگل بودم مث بقیه دخترا 

ولی نیستم دلم گرفته 

عکس نمیفرستم اگ بفرستمم و بگین بفرستن با افکته 😧😧

بدون افکت ندارم اصلا

ولی چرا هیچ کسی من دوست نداره 

دماغم از حالت معمولی تو افکت بزرگتره😔😔😔

سریع پاک میکنم

خدایا چرا استعفای منو از زندگی قبول نکردی؟؟؟؟چرا 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

زووووووودباااااش

پروفم خودم و همسرمیم💍من توی عقـد بـاردار شدم قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت😫 حرفای مردم تیکه ها نگاهاشون و بی پولی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست!با افتخار به همه گفتم نه گناه کردم نه هوس بوده من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم🌹اصلا هم خجالت نمیکشم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم همه با جون و دل عاشق دخترمن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️(@مهربونه_سایت)خاهرمهدخترکم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه  خدا یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشده بود ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهوصدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مرسی  دوستان دخترم روشنا خانم بدنیا اومده و کپی باباشه  
2064
2050

بزار ببینیم اعتماد به نفست که صفره

یه تثبیتی با اراده🤩🤩وزن شروع۸۲😢وزن الان۵۹/۹۰۰🤩از هدف گذشتم دارم آب میرم😂😂😂مهم نیست چقد زمین خوردم مهم اینه بجای تموم زمین خوردنام یه بار برای همیشه بلند شدم💪خدای مهربونم شکرت🤲🤲🤲🤲

چرااعتماد به نفس ها ایقدپایین 😏

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

وقتی فرستاد منو یکی لایک کنه بی زحمت

تویی که داری امضامو میخونی ، لطفا برام دعا کن که تو کنکور 1400 به خواستم برسم . این خواسته تمام زندگیمه باهاش بزرگ شدم و میشکنم اگه بش نرسم . اگه دوست داری یه صلوات هم بفرست که به هدفم برسم  شما دلتون پاکه  اگه دعا کنید خدا مستجاب میکنه ای خدای مهربون میدونم بنده ی خوبی برات نبودم میدونم دل آقا امام زمان عج رو خیلی شکوندم ،ولی ازت میخوام هرکسی برام دعا کرد، خیر دنیا و آخرت رو براش رقم بزنی و همیشه تو کاراش موفق باشه و لطف و رحمتت رو شامل شامل حالش کنی.
2104

بفرس منم لایک کن

دختری میباجم بسی شیطان😈😼 دلبر😎😌🤘جگر طلا و قند عسسسل همههه😁 اگه یه روز یه دختریو دیدی که داره مغرورانه👸 با یه عیک گرد بامزه🤓 راه میره و قدشم بلنده 💃یه رژم حتما روی لبای غنچه ایش هست💋 و چشاشم خوشرنگ و کشیده اس 👁و یهووووو وختی گربه میبینه🐈 یه جیغ بنفش میزنه🗣 😑😶🙄 و بدو بدو فرار میکنه🙅 بدون اون منم😅😎😌🙌 

يعني زودد رسيدم💃🏽

زیبایی حقیقی به این موضوع که موهایتان چه رنگی است یا رنگ چشم هایتان چیست ربطی ندارد. زیبایی حقیقی، در حقیقت این است که به عنوان یک انسان، چه کسی هستید. اصولتان چیست،حوزه ی اخلاقیاتتان چیست.
1718