1874
2079
عنوان

هیج منو دوست نداره از بس زشتم😔😢😢عکس با افکت

| مشاهده متن کامل بحث + 23722 بازدید | 618 پست
بی ارایش و افکت با ارایش

وای بخدا خیلی داری خودتو لوس میکنی‌میزنمتا😂😂😂😂😂😂😂دیوووانههه خدایاااا تو کجا زشتیییی با نمکککک خوشگلللل

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام گل 🖤🖤🖤 درد کنکور کجای دلم بزارم😢😢😧

گلم ماچرا هیچوقت از یه مورچه نمیترسیم ؟میگیم چون کوچولوئه وکاری ازش برنمیاد 

کنکورم اگه مثل یه امتحان معمولی ببینی اش حتما موفق بشی پس از همین فردا بشین خوب درس بخون واز فرصت هات استفاده کن مطمئن باش موفق میشی 

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست داشتنت گناه باشد یا اشتباه ........گناه میکنم تورا حتی به اشتباه     ❤❤❤❤                  ❤  Arash❤
2077
وای بخدا خیلی داری خودتو لوس میکنی‌میزنمتا😂😂😂😂😂😂😂دیوووانههه خدایاااا تو کجا زشتیییی با نمکککک ...

فدات بشم من گلی🖤🖤🖤

چرا اینقده چیزخل شدم ؟؟؟   چرا واقعا.  ؟؟

خدایا چرا استعفای منو از زندگی قبول نکردی؟؟؟؟چرا 
2050
چرا خودكشى؟؟ تو رو خدا ناشكرى نكنيد،چقدر آدم هستن كه كلا بينايى ندارن...كلا معلول هستن...كلا شنو ...

وقتی زندگی به ادم فشارمیاره هزارتافکرمیکنه منم فکرم درگیرشدولی هیچوقت جدی نبود

همسرودخترم عشقای زندگیم😍😍😍
فدات بشم من گلی🖤🖤🖤 چرا اینقده چیزخل شدم ؟؟؟   چرا واقعا.  ؟؟

واقعااا چرا

تو عکس دومی شبیه دختر کره ای ها بوددددی 

هرکی امضامو دید برام دعا کنه به ارزوم برسم توروخدا💜💫مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔

توروخدا بازم بزار منم ببینم

سلام لطفا اگه امضامو دیدی یه سر این پایینو نگاه کن 👇👇👇دوست عزیزی که امضامو میخونی ازت عاجزانه درخواست میکنم واسه حل  مشکل خانوادم یه صلوات بفرستی اینروزا شدیدا محتاجم به دعاتون لطفا با دلای پاکتون منم دعا کنید بدجور دلم گرفته 😔😔😔
2104
اون با ارایش بود 

خب باشه با ارایش مهم اینه که شبیه دختر کره ای شده بودی

من و خیلیییاای دیگ با ارایشم هیچی نیستیم

گلم ماچرا هیچوقت از یه مورچه نمیترسیم ؟میگیم چون کوچولوئه وکاری ازش برنمیاد  کنکورم اگه مثل یه ...

من دانشگاهمم هست😔

خب باشه با ارایش مهم اینه که شبیه دختر کره ای شده بودی من و خیلیییاای دیگ با ارایشم هیچی نیستیم

فدات بشم🖤