2091
2079
عنوان

هیج منو دوست نداره از بس زشتم😔😢😢عکس با افکت

| مشاهده متن کامل بحث + 23722 بازدید | 618 پست

كواسي من نديدم 

گذاشتي بلايك

قلب ضعيفمو ،باذهن مريضشون جويدن....                         بع من ميگن برو به جهنم،                                                ولي عزيزم فكر ميكني من خودم از كجا اومدم.                 دوستي ندارم ......... اما به جاش خودمو دارم....  🌵      
از تاثیر اینستاگرامه 

اره اوناهمه عملی ان خو نچرال  بهتره ک

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
از تاثیر اینستاگرامه 

آره بی تاثیر نیست چون یه سیب زمینیو یه جوری آرایش میکنن میزارن پروفایل از موز هم خوشگل تر😏😂😂

یه تثبیتی با اراده🤩🤩وزن شروع۸۲😢وزن الان۵۹/۹۰۰🤩از هدف گذشتم دارم آب میرم😂😂😂مهم نیست چقد زمین خوردم مهم اینه بجای تموم زمین خوردنام یه بار برای همیشه بلند شدم💪خدای مهربونم شکرت🤲🤲🤲🤲

فقد یک دماغ و دو عدد چشم دیدم

اونم با زوم😑😐

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
2050

خوبی که   

اتفاقن خیلی هم  خوبی فک میکنی که زشتی

تویی که داری امضامو میخونی ، لطفا برام دعا کن که تو کنکور 1400 به خواستم برسم . این خواسته تمام زندگیمه باهاش بزرگ شدم و میشکنم اگه بش نرسم . اگه دوست داری یه صلوات هم بفرست که به هدفم برسم  شما دلتون پاکه  اگه دعا کنید خدا مستجاب میکنه ای خدای مهربون میدونم بنده ی خوبی برات نبودم میدونم دل آقا امام زمان عج رو خیلی شکوندم ،ولی ازت میخوام هرکسی برام دعا کرد، خیر دنیا و آخرت رو براش رقم بزنی و همیشه تو کاراش موفق باشه و لطف و رحمتت رو شامل شامل حالش کنی.
2104

کجات زشت به نظرم یه فکری بحال افکارت بکن چشات هم نیازبه شست وشو داره ببخش رک گفتم

مودهدربختیاری فارسی ندونوم به زبون مادری دردت بجونوم❤#دامو_دنیامه_چون_عشقس_به_مو_مدامه❤#متاهل_متعهد💍به احترام خواهرت درخواست نده😊

زشت نیستی

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بچه ها من عکس گذاشتم

بعد ت سایت دبدم خیلیا اسکرین گرفتن پخش کردن

اینجا هم یکی از دوستان گفت نزار مواطب باش 

ولی من گذاشتم خب 

دیگ نمیزارم 🖤

خدایا چرا استعفای منو از زندگی قبول نکردی؟؟؟؟چرا 
1718