2726
عنوان

شوهرم میگه ایشاالله

681 بازدید | 37 پست

شوهرم بهم گفت ایشالله بی پدر بشی بابات بمیره خیلی دلم شکست بابام آدمیه که حتی تاحالا یک بارم تو زندگیمون دخالت نکرده هیچوقت به شوهرم بی احترامی نکرده تازه هروقتم منو میبینه میگه دلم واسه علی تنگ شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگفتی ایشالا خودت وبابات

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 

محلش نذار بفهمه چقد ناراحت شدی بگو این وسط بابام چیکار داری نفرین میکنی .یا بذار بعد که اروم شد بهش بگو دوست ندارم تو دعواهامون اسم خانوادمو بیاری

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

چقدر بد

من بودم تا مدتها با همسرم حرف نمیزدم ودلم ابدا صاف نمیشد 

بعدم بهش میگفتم تو که آنقدر بی چشم ورویی لطف دیگه پاتو خونه پدر من نذار،پرسبدن هم میگم دادماد گلتون چنین حرفی زده 

اینو بگو تا بفهمه بی احترامی ممکنه به گوش پدرت برسه ودست وپاشو جمع کنه وخجالت بکشه یه کم 

الهیییی خدانکنه هزارساله بشه پدرت چیکار با اون داشت اخه

قرار بزارید  تو عصبانیت باخانواده ها کاری نداشته باشید

روانشناسی 💟خدایا شکرت بابت فندق توی دلم❤ ..التماس دعا...
2706