2737
2739
عنوان

ریزش موکم خونی بی خوابی سردی طبع...

| مشاهده متن کامل بحث + 1363 بازدید | 101 پست
خب بعدشم دیگ نمیخوابیدی؟

چرا 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
دقیقا همش بیخوابم . کاسنی از عطاری بگیرم چطور استفاده میشه

گل میخک بخورروزی پنج شش تااگ اذیتت نکردمداومت داشته باش خوابت باکیفیت میشه وقتی ام بیدار مشی کسل نیستی

درزمینه طب سنتی مطالعات زیادی داشتم خوشحال میشم کمک تون کنم نازایی،پلی کیست،ریزش مو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل میخک بخورروزی پنج شش تااگ اذیتت نکردمداومت داشته باش خوابت باکیفیت میشه وقتی ام بیدار مشی کسل نیس ...

ممنونم

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
گل میخک بخورروزی پنج شش تااگ اذیتت نکردمداومت داشته باش خوابت باکیفیت میشه وقتی ام بیدار مشی کسل نیس ...

اون عرق کاسنی سیاهیو حتما میبره ؟  

2731
یک دونه نخ اززعفران بریزتوی یک سوم استکان اب قاطی کن یک ساعت بعدبخور اگ بدنت نریزه بیرون حساسیت نشون ...

از این لحاظ نه ندارم

من و پسرم زعفران دم کرده میخوریم. کلا عاشق زعفرانم توی بیشتر غذاهام ازش استفاده میکنم

لطفا برای درمان چاقی تجویز کنید. طبعم بلغمه

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
2738
کم خوابی نمیکشی؟به خاطربچه ت؟یاحرص جوش نمیزنی؟عرق رازیانه بخورهم ریزش موت حل میشه هم شیرت زیادمیشه ی ...

کم خوابی دارم

خیلی هم استرس دارم

حرص و جوش هم به خاطر همین بی خوابی و خستگی بچه داری دارم گاهی اما بیشتر استرس و فکرای منفی دارم همش

مرسی عزیز

عزیزم من ریزش مو دارم پوستم خشک موهامم  خیلی خشک😖 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 

اسی جون من تبعم  سودایی میخوام انتقال جنین بدم چیزی سرد بخورم اشکال داره 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
چجوری میشه طبعمو بشناسم

سلام طبع رونمتونم بنویسم چجوری کامل ولی یک چیزکلی میگم اگربدنت بیشترگرم بیشترسرمارودوست داری طبعت گرمه اگ به گرماعلاقه داری طبعت سرده 

درزمینه طب سنتی مطالعات زیادی داشتم خوشحال میشم کمک تون کنم نازایی،پلی کیست،ریزش مو....
2706