2726
عنوان

چطوری طبیعی زیبا بشیم؟ همه بیاید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1933 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر چقدر هم که انواع ماسک و رسیدگی ها بشه به پوست  ولی ادم اعصاب و روحیه خوب نداشته باشه هیچ فایده ای نداره    پس اولین چیز روحیه خوب و حال خوب   تغذیه سالم خواب  خوب هست   

برای ابرو و مژه هم روغن زیتون خوبه 

من همشو دارم بجز پوست خوب😔😔ماکولار دارم پوستم داره تیره میشه ،و غم جهان رو دوشم بخاطر این پوستم

منم پوستم روشن نیست ولی مث تو نیستم 

مهم زیبایی باطنیه ن ظاهری

امیدوارم شادی تو زندگیتون باشه همیشه،آنجا ک راه  نیست خدا برایت راه میگشاید ،ک جبران تمام سختی هایی ک کشیدی بشه،خدایا شکرت🌼میدونم همیشه پشتمی و به موقعه ب دادم میرسی
2728
من همشو دارم بجز پوست خوب😔😔ماکولار دارم پوستم داره تیره میشه ،و غم جهان رو دوشم بخاطر این پوستم

سلام بخدا نمیخوام تبلیغ کنم گفتی پوستت داره تیره میشه فقط میخوام کمکت کنم با کمترین هزینه به وات سا پم پیام بده 09926861076

اگه جواب نگرفتی بیا همینجا آبرومو ببر

منم پوستم روشن نیست ولی مث تو نیستم  مهم زیبایی باطنیه ن ظاهری

اخه پوستم سفیده این بیماری داره سیاه میکنه بدجور میزنه توذوق پشت بدنم بازوهام سینه شکم کلا بالاتنه درگیره و رنگ پوست صورتم یجورایی گندمی شده

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
سلام بخدا نمیخوام تبلیغ کنم گفتی پوستت داره تیره میشه فقط میخوام کمکت کنم با کمترین هزینه به وات سا ...

میشه تو خصوصی اینجا کمک کنی یکم توضیح بدی

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
وای واسه سوراخای ریز رو صورت چکار کنم? لک

اگه لک داری شماهم به وات سا پم پیام بده به یکی دیگه از دوستانم گفتم بخدا تبلیغ الکی نیس واقعا جوابدهی صددرصد داره هزینه اشم واقعا ناچیزه

09926861076

اگه لک داری شماهم به وات سا پم پیام بده به یکی دیگه از دوستانم گفتم بخدا تبلیغ الکی نیس واقعا جوابده ...

پیام دادم

2706