2733
2734

اینه که لطفا تا حد ممکن غر نزنید ، بزنیدها نه ان چنان ، همیشه بدقلق و از این اون ایراد میگیره ، میگه اینجارو کثیف نکن یه ساعته شستم (درسته ها ، ولی اینکه هر روز خدا این رو بشنوی فرق داره ) شما مردها کیف میکنید میخورید مینوشید میخوابید (هرچند که اینجوری هم باشه ناخواسته باعث ایجاد یک حس بد در مرد و ایجاد مُهر منفی گرایی بر زن میشود )من این و میکنم من اونو میکنم ؛ ببینید واقعا حق با شماست ، واقعا حق با شماست ؛ ولی میدونید اگه بجاش یه ذره خوش اخلاق تر بشین چققدد جذابین ؟ میدونید اگه به مرد زندگیتون بگن تصور شما از خانومتون چیه ،و اولین چیزی که به ذهنش بیاد خنده شما باشه نه اخم شما ، این موقع جذابید ؟ سعی کنید تا حد ممکن بجای منفی بافی مثبت گرا باشین و تاثیر فوق العادش رو تو زندگی بلند مدت ببینید  ، زندگی مشترکه ، مطمعنا شما خانوم ها بالغ تراز این حرفایین ، شما حقتونه غر بزنید اما به وقتش ، همه دوست دارن از مشکلاتشون حرف بزنن ، چیزی که میخام بدونید اینه که دغدغه ای که شما خانوم ها تو زندگیتون دارید خیلی متفاوت تر از دغدغه یک مرده ، چه حق با مرد باشه چه نه ولی وقتی زنش از مشکلاتش میگه بطور ناخوداگاه ذهن مرد تجزیه تحلیل میکنه.. بزارید اصلا این طور بگم ، زندگی یه مرد بیرون از خانه سختی های خودشو داره ؛ مثلا یکی وام میگیره ذهنش مشغول به نحوه پرداخت قسط های وامه یا یکی بدهی داره و از اینطرف نمیتونه مخارج خانوادش رو در بیاره ، بعد شما فک کن مرد خونه با این افکار اشفته خونه میاد و زنش داد میکشه جورابت کثیفه یا فلان شد یا یه ساعت دارم فرش میشورم خسته شدم چرا منو درکم نمیکنی چرا فک میکنی من یه نوکر هستم یا هزارتا از اینا که واقعا شرایط رو برای یه مرد بدتر میکنه ، کار رو زندگی نباید باهم قاطی بشن ، باور کنید این ها همشون توی ذهن یه مرد میمونه ، وقتی شرایط رو به بهتر شدن رفت ، مرد قدردان تموم از خود گذشتگی هاتون خواهد شد و یه حس احترام بزرگی نسبت به شما خواهد داشت ،همانطور که گفتم زندگی مشترکه ، مطمعنا ما مردا هم از این مشکلات داریم ، ازتون میخوام به چند نمونه اشاره کنید که ما نسبت به ایراد هامون یه دید داشته باشیم 

😐همینم مونده بود یه مرد بیاد زنارو نصیحت کنه

جمع کن بابا😂😐

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️

خب

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باش

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2738

حرفتون صحیح.👌

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...
2706