2726

خانوما میشع هر فالی بلدید برام بگیرید؟؟؟

فقط قبلش بگید نیت کنم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فال ورق یا قهوه بگو بگیرم 

کدوم بهتره؟؟ 

قهوه فک کنم بهتره نمیدونم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
کردم

مژده باد بر شما که به زودی به سرمنزل مقصود رسیده و یک به یک به تمام اهداف خود دست پیدا می کنید. دست به هرچیزی می زنید به طلا تبدیل می شود و بخت و اقبال به شما روی آورده است. شکرگزاری خداوند را به جای آورید و از یاد او غافل نشوید.

گاهی دچار استرس و اضطراب می شوید که ریشه آن عدم اعتماد به نفس و تردیدها می باشد. از فرصت های پیش رو به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، عمر کوتاه است، از زندگی لذت ببرید. در لحظات خوشی همواره به یاد خداوند باشید.

فال ورق یا قهوه بگو بگیرم 

عزیزم نیت کردم برام یه فال میگیری

کدوم بهتره؟؟  قهوه فک کنم بهتره نمیدونم

آتش میبینم!  شاید در گرفتن تصمیماتت کمی عجله می کنی ، از تصمیم‌گیری عجولانه بپرهیز که چون آتشی که چوبهای خشک را میسوزاند ریشه های موفقیت و شادیت را خواهی سوزاند، پس صبر را پیشه راه خودت کن که این به نفع و صلاح توست
. تو بیخبری ولی یکی از بستگان درجه یک تو دچار غم و اندوه سنگینی شده. با آنها صحبت کن و بخواه اگر چیزی هست با تو درمیان بگذارند. دندان در فالت افتاده که نشان از این غم دارد. غمی که تو میتوانی آن را برطرف کنی.
. به زودی از این وضع متزلزل خارج خواهی شد. وضع و حال زندگیت خوب می شود. در فالت دیوار افتاده که بیانگر استحکام است. محکم شدن و با ثبات شدن وضع زندگی. نگران آینده نباش. به زودی وضعیتت خوب خواهد شد
. عجیب است. چه فال عجیبی! به آن اژدها که در فنجانت هست دقت کن، این اژدها خبر از یک ملاقات با فردی بلند مرتبه میدهد. (این ملاقات تا ۱۹ ماه دیگر اتفاق خواهد افتاد) وقتی در آن موقعیت قرار گرفتی بجای اینکه دست و پایت را گم کنی حواست را جمع کن، وی پیشنهادی به تو خواهد کرد که میتواند سود سرشاری نصیبت کند. قدر این طالعت را بدان.

http://goftino.com/c/cK0TvH دوست داشتی بیا گفتگو 
آتش میبینم!  شاید در گرفتن تصمیماتت کمی عجله می کنی ، از تصمیم‌گیری عجولانه بپرهیز که چون آتشی ...

ممنونم گلم

2706