2726
عنوان

marzi و املت سبزیجات برای بچه ها😋

| مشاهده متن کامل بحث + 3922 بازدید | 78 پست
سلام مرضی جان تو تاپیک قبلی که تعطیل شد سوال درمورد نگهداری سیر پرسیدم ندیدم چی جواب دادی؟؟بی زحمت ی ...

سلام عزیزم

گفتم اطلاع دقیقی ندارم در خصوص فریز کردنش

اما یکبار یه کسی از شمال برام مقدار زیادی سیر آورد من یه بخشیش رو با پوست فریز کردم که خراب شد یه جورایی آب کشید به گوشتش و خیس طوری شدن و مجبور شدم دور بریزم

مامانم سیر و پیاز رو برای مدت کوتاه البته سرخ میکنه فریز میکنه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزی واسم یک دنیا💓 خیلی بهم لطف داری عزیزدلم

عزیزم خوبی دخترگلتوت خوبه...ایه جان همسن دختربزرگ‌منه تقریبا...خداحفظشون کنه‌بهت‌حس خوبی دارم‌ازموقع بارداریتون و....دنبال میکنم اون زمان جوسایت خیلیییی خوب بود کاربری شمامن یادروزای خوب زایمانم ودخترم و....میندازه مرسی ازتاپیک‌مفیدت دخترم خیلیییی تخم مرغ دوست دارن حتمادرست میکنم❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍دستت دردنکنه.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2728

عالیه اسی حتما امتحان میکنم دستت درد نکنه ایده خوبی بود 

بنظرت فلفل دلمه ای و قارچ رنده کنم بد نمیشه ؟ اخه دختر من اینارو تو غذا جدا میکنه 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
عزیزم خوبی دخترگلتوت خوبه...ایه جان همسن دختربزرگ‌منه تقریبا...خداحفظشون کنه‌بهت‌حس خوبی دارم‌ازموقع ...

سلام عزیزم🌷

ممنونم از محبتت 

خیلی باعث افتخارمه که دوستانی خوبی مثل شما دارم که از قدیم منو یادشونه💓

روی ماه دسته گلهات رو میبوسم

عالیه اسی حتما امتحان میکنم دستت درد نکنه ایده خوبی بود  بنظرت فلفل دلمه ای و قارچ رنده کنم بد ...

فدات عزیزم

ببین رنده کنی هم بد نیست فقط ممکنه کمی آب بندازه

همینطوری هم خیلی یکدست میشه چون میره توی فر نرم میشه شما میتونید لقمه بگیرید برای بچه اصلا قابل جدا کردن نیست عزیزم همش یکدست و نرم و پخته میشه

سلام عزیزم🌷 ممنونم از محبتت  خیلی باعث افتخارمه که دوستانی خوبی مثل شما دارم که از قدیم منو ...

قربونت برم خانوم گلی ایشالله همیشه دلتون خوش باشه وسایه اتون بالاسردخترنازتون به امیدحق  عزیزم❤❤❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
چقدر تعداد تخم بلدرچین زیاده؟ فک نکنم روش درستی باشه... ولی قیافه قشنگی داره

شما میتونید کمتر بریزید عزیزم اجباری نیست

دختر من هفته ای یک وعده تخم بلدرچین میخوره بقیه هفته رو تخم مرغ معمولی میخوره اونم نه هر روز

منم ۵ الی ۶ عدد برای همون یک وعده در هفته اش میذارم توی غذاش که خب البته غذاشو تمام نمیکنه و همیشه نصفه اش میمونه که یعنی ۳ تا تخم بلدرچین میخوره

همین غذا رو هم کامل نخورد

من از دکترش سوال کردم گفتن هیچ ایرادی نداره

ممنونم از نظرتون😍

قربونت برم خانوم گلی ایشالله همیشه دلتون خوش باشه وسایه اتون بالاسردخترنازتون به امیدحق  عزیزم❤ ...

ممنونم ازت عزیزدلم 🌷💓⁦🙋🏻‍♀️😊

منم آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم گلم

راستی بچه دومتون چند سالشه؟

گفتید اولی هم سن آیهء منه؟

آیه هنوز ۴ سالش نشده ها ۲۰شهریور تولد ۴ سالگیشه

خب اینجوری خوبه پسر من روزی یکی میخوره صبحا یا یه دونه تخم مرغ

نه دختر من کامل نمیخوره

حتی ۱ دونه تخم مرغ رو هم کامل نمیخوره🤕

از بس کم غذا و لاغره

من سعی میکنم غذاش غنی باشه که همون مقداری که میخوره ویتامین ها و املاح مورد نیاز بدنش رو بهش برسونه

ممنونم ازت عزیزدلم 🌷💓⁦🙋🏻‍♀️😊 منم آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم گلم راستی بچه دومتون چند سا ...

قربونتون بشم عزیزم وهمچنین😍😍❤اره گلم دخترمنم ده مهرمیشه چهارسالش به امیدخدا..دختردومم الان چهارده ماهشه عزیزم.🤗🤗🤗😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706