2703
2553
عنوان

مادر شوهر.....بیاید کمکم توروخدا

599 بازدید | 83 پست

من بامادرشوهرم توی یه ساختمونم 

همش میاد خونه ی من از صبح تا ۳ شب اونم اگه من بخوام بخوابم میره خونه خودش 

همش دور بچمه تامن میرم سمت بچم یجوری حواس بچمو پرت میکنه من فقط وقتی شیر میدم و پوشکشو عوض میکنم بچم بغلمه . 

اما وقتی میریم خونه مادرم تاکسی بچه روبغل میکنه شوهرم میگه بچه بدنش درد میگیره اما بچه همش بغل مادرشه 

میترسم بچم به مادرش عادت کنه و منو نخواد من چیکار کنم اخه توروخدا راهنماییم کنید.

کسی توشرایط من بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دقیقا مثل مادر شوهر پدر شوهر من، باهم زندگی میکنیم تا یه روز میریم خونه بابام عصر نکشیده میان دنبالش ...

توروخدا بیا واسه هم دعاکنیم.ان شاءالله از خانواده شوهر دورشیم و بچه هامون وابسته خودمون باشن

من ک بچمو از خودم جدا نمیکنم بخدا اگه من باشم راحت میگم بچه باید بع مادرش عادت کنه اگه قراره پیش شما باشه پس من چکاره ام پس خودت بهش شیربده خودتم پوشکش عوض کن واقعا ک سیریش بودن حدی داره

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2714
من ک بچمو از خودم جدا نمیکنم بخدا اگه من باشم راحت میگم بچه باید بع مادرش عادت کنه اگه قراره پیش شما ...

بخدا خیلی اذیت میکنه همش باروح و روانم بازی میکنه . بچه خواب باشه انقدر بلند حرف میزنه تا بیدارشه

این که خیلی خوبه چون خیلی از خانوما ناراحتن که مادرشوهرشون بچه هاشونو دوست ندارن

مادرشوهره منم وقتی میریم خونشون مُدام دخترمو از بغلم میگیره و قربون صدقه ش میره و حتی میبرتش توی اتاق خودشون و اونجا میخوابونه دخترمو

من که خوشم میاد از اینکه دخترم مادربزرگی داره که بهش توجه میکنه و علاقه داره

شمام ناراحت نباش و سخت نگیر و جنبه ی مثبتشُ ببین

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
بخدا خیلی اذیت میکنه همش باروح و روانم بازی میکنه . بچه خواب باشه انقدر بلند حرف میزنه تا بیدارشه

اره میفهممت منم یکی ازشون دارم تازه از شرش راحت شدم خونم کمی دورتر شده

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...
2706