2737
2739
عنوان

راه حل ميدين لطفا

92 بازدید | 18 پست

سلام خانوماى گل

ميشه يه راه حل بدين صبح بتونم بيدار شم مشكل خواب شب دارم واسه همين صبح نميتونم بيدار شم دخترم يك سالشه شيطونه بايد زودتر بيدار شم به كارام برسم اما در زمينه خواب تنبلم😱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار صبح زود به زور بیدار شو و تا شب نخواب شب زود بیهوش میشی و میفتی رو روال

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2738
هر شب همين تصميمو ميگيرم صبح نميتونم بيدار شم خانومى

چند صد تا آلارم بذار بعد از بیدارشدن سریع گوشی رو بردار برو تو اینستایی جایی چشت نور ببینه خوابت میپره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
چند صد تا آلارم بذار بعد از بیدارشدن سریع گوشی رو بردار برو تو اینستایی جایی چشت نور ببینه خوابت میپ ...

فردا اين كارو حتما انجام ميدم مرسى از وقتى كه گذاشتى

الوچه همون گوجه سبزه?

2706