2410
2553
عنوان

از دست زن همسایمون کجا فرار کنم میخوام سرمو بکوبم به دیوار

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 37 پست

بگو شوهرم گفته با همسایه ها رفت و امد نکن

امشب مامان و بابام خونمون بودن دیدم همسایه مون که اصلا باهاش صمیمی نیستم با پسر کوچیکش که فوق العاده ش شیطون و بی ادب حاضر جلوی خونمون که میخوایم بیایم خونت اصلا صمیمی هم نیستیم باهم 

منم گفتم شرمنده بابام خوابیده اومدم داخل بعضیا شعور ندارن بخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خونمون ویلاییه از لا در نگاه میکنه هستیم یانه دیگه در میزنه ماهم نمیدونیم اونه باز میکنیم

چه بد. باز نکن یه مدت در هر صورت بگو حموم بودم نشنیدم جاروبرقی روشن بود نشنیدم یا سرم درد میکرد در اتاق و بستم 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2714
دیگه محلمون امنه مطمئنه کسی نمیاد البته حواس پرتم هست

خوب همین خانم همسایه که خودش از صد تا عریبه بدتره تاکید کنید درو ببنده وشمام وقتی اومد درو روش باز نکنید خودش متوجه میشه

چه بد. باز نکن یه مدت در هر صورت بگو حموم بودم نشنیدم جاروبرقی روشن بود نشنیدم یا سرم درد میکرد در ا ...

به خدا تو حمومم باشم میمونه تا بیام دوباره عین ضبط صوت شروع کنه به گفتن

به خدا تو حمومم باشم میمونه تا بیام دوباره عین ضبط صوت شروع کنه به گفتن

ببین همین فردا بگو رفتم دکی 

مشکوک ب کرونام

بعد سرفه کن خودتو بزن ب بدحالی

جدی میگما 

جواب میده

بعدم بگو خوده کروتاس کرونایشدممممم

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
خوب همین خانم همسایه که خودش از صد تا عریبه بدتره تاکید کنید درو ببنده وشمام وقتی اومد درو روش باز ن ...

وقتی میاد بچه هام بهش میگن بازم اومدی. حتی امشب دختر کوچیکم که تازه زبون باز کرده بهش گفت نیا خونمون دوباله اومد مامان😅

2706