2726

دوستان من از یه پسری خوشم میاد که خودشم خبر داره باهم نیستیم فقط فالوم میکنه بعد من ۳ ماه قبل ازش گوشواره نقره خریده بودم گوشواره هارو انداختم باهاش عکس گرفتم و عکس خودمو گذاشتم استوری میگم الان به نظرتون یادش مونده گوشواره هارو از اون خریدم؟قشنگ تو عکس معلومن، کار اشتباهی کردم؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خریدی استفاده کنی دیگه مگه از هرکس چیزی بخری استفاده کنی ببینه فکر میکنه عاشقشی سخت نگیر😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
یعنی یادش نمونده؟

صدرصد نه😐 من دیروز رفتم بیسکوییت خریدم از سوپری سرکوچه (سرررکوچه ها) بعد فاکتور اشتباهی داد رفتم بش گفتم نیم ساعت دوربینارو چک کرد تا یادش بیاد

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
2706