2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سال ۸۸ رفتیم مالزی با مامان و بابام و شوهرم عالی بود

آخرین سفر هم قبل از کرونا رفتیم یه روستا توی ماسال صبح ها با صدای مرغ و خروس و اردک ها بیدار میشدیم خیلییی لذت بخش بووووود

سفر کربلا خیلی خوب بود 

کلا ادم خوش سفریم وتو هرشرایطی سعی میکنم بههم خوش بگذره 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

حج عمره دانشجويي بين ١٠٠٠ نفر قرعه بناممافتاد البته نفر سوم من بودم كلا شش نفربايد انتخاب ميشدن 

بهترين سفر عمرم شد محاله كه يادم بره خيلي عالي بود 

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
حج عمره دانشجويي بين ١٠٠٠ نفر قرعه بناممافتاد البته نفر سوم من بودم كلا شش نفربايد انتخاب ميشدن  ...

حاج خانوم کی بودی توووووووو  التماس دعا سعدت داشتی عزیزم

حاج خانوم کی بودی توووووووو  التماس دعا سعدت داشتی عزیزم

قربونت برم ♥️ 

كمتر كسي يه فيلم هشت ساعته رو نگاه مي كنه،اما خيليا يه سريال هشت قسمتي رو مي بينن!!همه خوبياتو يه جا واسه كسي رو نكن.....
2706